Blog

Zasięgnij naszych porad w dziedzinie SEO

blog

Interesujące konferencje zagraniczne dla specjalisty SEO. Konferencje marketingowe 2022

Mateusz Kozłowski; 2022-05-16

Polska należy do czołówki państw świata, jeśli chodzi o rozwiązania SEO. Konkurencja w branży jest ogromna, dlatego trzeba cały czas stawiać na rozwój.  Najlepszym miejscem do zdobywania i dzielenia się umiejętnościami i doświadczeniami są różnego rodzaju konferencje. I mimo tego, że w Polsce również odbywa się kilka wydarzeń poświęconych specjalistom SEO, to dzisiaj weźmiemy pod lupę zagraniczne eventy. Gdzie warto się wybrać?

 

Brighton SEO

Konferencja odbywająca się od kilku lat w Wielkiej Brytanii w Brighton. Co roku przybywa tu ponad 4.000 uczestników. Konferencja trwa 2 dni i podczas nich występuje aż 30 prelegentów. Harmonogram i zakres tematyczny jest bardzo szeroki, dzięki czemu zarówno początkujący, jak i doświadczeni specjaliści SEO znajdą dla siebie coś interesującego. Bilety wstępu wahają się między 200 a 700 funtów.

Szczegóły: https://www.brightonseo.com

E-Commerce Expo 2022

Od kilku lat w Sztokholmie odbywa się konferencja organizowana przez Live Expo. Pod względem liczby występujących jest to wydarzenie jeszcze większe niż w Brighton, ponieważ tutaj co roku występuje aż 100 mówców z całego świata. Tematyka obejmuje e-commerce i digital marketing, a także wiele innych. Ceny karnetów to od 149 do 440 koron.

Szczegóły: https://ecommerceexpo.se

Digital Marketing Europe 2022 Conference

W poprzednich latach wydarzenie to odbywało się w Amsterdamie, jednak ostatnia edycja była w pełni transmitowana online. Dzięki temu prelegenci mogli dzielić się doświadczeniami z jeszcze większą grupą odbiorców.

Na konferencji jest 40 występujących, również z Polski. Oprócz prelekcji wydarzenie obejmuje również różne warsztaty tematyczne, pozwalające wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dostęp do 2-dniowej konferencji jest bezpłatny, natomiast cena uczestnictwa w warsztatach to 140 euro.

Szczegóły: https://digitalmarketingcon.eu

E-commerce Berlin Expo

E-commerce Berlin Expo to największe targi e-commerce w Europie, które odbywają się w Berlinie. Co roku na wydarzeniu wystawia się około 200 marek, takich jak Allegro, Mastercard, WISH i wiele innych.

Równolegle jako część wydarzenia odbywają się prelekcje, które wygłasza 50 mówców z całego świata. Każda prelekcja jest wzbogacona o sesję pytań i odpowiedzi. Event jest otwarty dla wszystkich, wstęp jest bezpłatny. Jest to więc świetna okazja do czerpania nowej wiedzy, również dla tych, którzy chcą zacząć zgłębiać tajniki SEO lub poszerzać swoje zdobyte już doświadczenia.

Szczegóły: https://ecommerceberlin.com

 

Dodaj komentarz