Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie - Bielsko Biała

   Specjalista SEO - Bielsko Biała

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Bielsko-Biała

   Pozycjonowanie w Bielsku-Białej może sprawić, że Twoja firma stanie się liderem na lokalnym rynku. Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że do wypromowania działalności i zdobycia popularności wystarczy jedynie wykupienie niewielkiej, krótkoterminowej kampanii reklamowej, dzięki której Internet o nich usłyszy. W rzeczywistości jednak konieczne są działania zakrojone na o wiele szerszą skalę.

   Niezwykle ważną rolę odgrywa w tym skuteczne pozycjonowanie strony internetowej w Internecie. Długoterminowy wzrost popularności to o wiele poważniejsze wyzwanie niż tylko pojedyncza reklama internetowa. Zadbaj o SEO, obserwuj rynek i zmiany algorytmów, dostosowuj do nich swoją witrynę z pomocą specjalisty od pozycjonowania, a szybko będziesz mógł skupić się wyłącznie nad rozwojem swojej działalności i nie będziesz narzekał na brak klientów.

   W lokalnym pozycjonowaniu w Bielsku-Białej chodzi przede wszystkim o zwiększenie widoczności serwisu na miejscowym rynku. Dzięki temu o istnieniu Twojej firmy dowie się więcej osób mieszkających lub przebywających w okolicy. To z kolei sprawi, że odnotujesz wzrost zainteresowania witryną, nowe wyszukiwania i większą liczbę odwiedzin. To ma szansę przełożyć się na wyższe zyski i rozwój firmy, na których zależy każdemu przedsiębiorcy. Jak jednak sprawić, żeby robot Google chciał pokazywać Twoją witrynę jak najwyżej w wynikach wyszukiwania?

   Na czym polega optymalizacja strony zgodnie z zasadami SEO?

   Pozycjonowanie sklepów internetowych i witryn zgodnie z zasadami SEO (Search Engine Optimization) to o wiele więcej, niż tylko pisanie tekstów pod dobrze dobrane frazy kluczowe. Jeśli istotne jest dla Ciebie pozycjonowanie w Bielsku-Białej, ważne będą dla Ciebie zarówno słowa kluczowe związane z lokalnym rynkiem, jak również prawidłowa struktura strony, katalogi SEO czy link building. Liczy się również wysokiej jakości content, skupiony wokół branży, w której działasz, a nawet wydajność strony na urządzenia mobilne.

   Budowa widoczności opiera się bowiem na wielu elementach, które muszą współistnieć, aby przynosiły jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Wykorzystywanie tylko niektórych z nich zmniejsza Twoje szanse dotarcia do TOP3 najwyżej wyświetlających się wyników w wyszukiwarce Google. Większość użytkowników odwiedza jedynie pozycje znajdujące się najwyżej, a znaczna część osób w ogóle nie przechodzi do drugiej strony.

   Jeśli Google nie pokaże Cię wysoko, więcej klientów zamiast Ciebie, odwiedzi strony Twojej konkurencji, czego z pewnością być nie chciał. To nie tylko spowoduje spadek ruchu w prowadzonej przez Ciebie witrynie i zmniejszy generowane przez nią zyski. Odbije się bowiem też na popularności, renomie i zmniejszy znaczenia Twojego przedsiębiorstwa na lokalnym rynku. Aby tak się nie stało, odezwij się do mnie i wspólnie zoptymalizujmy Twoją stronę zgodnie z zasadami SEO.

   Roboty Google i algorytmy skupiają się zarówno na unikatowości treści i jej wysokiej jakości, jak i szeregu innych aspektów. Wymienić tu można np.:

   • Interesujące opisy;
   • Zoptymalizowane nagłówki H1, H2, H3;
   • Szybkość działania strony;
   • Linkowanie wewnętrzne oraz zewnętrze;
   • Odpowiednie adresy URL;
   • Właściwą długość i budowę tekstów, a także ich podział na akapity.

   Korzystając z pomocy sprawdzonego specjalisty SEO, rozpoczniesz wielotorowe działania zmierzające do poprawienia swojej widoczności w Internecie. Ekspert podczas pracy wdroży szereg odpowiednich działań, których celem będzie zwiększenie pozycjonowania Twojej witryny. Dotyczyć one będą dwóch głównych płaszczyzn:

   • on-site (treść na stronie, nagłówki, alty, struktura serwisu itp.);
   • off-site (np. linkowanie zewnętrzne).

   Każda z nich jest równie istotna i niezbędna do jak najlepszego wyświetlania się w wynikach wyszukiwania. Ważne, by były prowadzone w sposób przemyślany, odpowiedzialny i uwzględniający stan miejscowego rynku. Promując się na zewnątrz, np. w lokalnych portalach, pokazujesz swoją aktywność, obecność wśród lokalnej społeczności i skupienie na nich uwagi. Działania prowadzone w obrębie witryny mają z kolei dwa zadania: zachęcenie użytkownika do skorzystania z oferty oraz  przekonanie robotów Google do lepszego jej promowania.

   Lokalne pozycjonowanie strony www – kiedy jest potrzebne?

   Nie wszystkie okoliczne przedsiębiorstwa dbają o pozycjonowanie w Bielsku-Białej. Może to wynikać z zaniedbań, ale również z charakteru ich działalności lub długofalowego planu rozwoju marki. Firmy, które świadczą usługi niezależnie od miejsca swojej siedziby (np. zdalnie lub wysyłkowo) mogą promować się na arenie ogólnopolskiej lub nawet międzynarodowej, a nie lokalnej.

   Zupełnie inaczej wygląda natomiast sytuacja przedsiębiorstw, dla których najważniejszy jest klient mieszkający lub przebywający aktualnie w danej lokalizacji. W tym przypadku próba dotarcia do osób znajdujących się w innej części kraju, które nawet nie mają możliwości skorzystania z Twoich usług, jest stratą czasu i pieniędzy. Można tak zapewnić sobie ruch na stronie, jednak tylko niewielki procent odwiedzin przełoży się na zyski.

   Rynek lokalny jest ograniczony, a większość użytkowników zagląda tylko na kilka pierwszych pozycji, które przedstawi im Google. Im więc jesteś wyżej, tym więcej osób odwiedzi Twoją stronę. Im więcej z nich przekonasz do zakupu swojego produktu lub skorzystania z usługi, tym wyraźniej uda Ci się przegonić konkurencję. Z czasem takie działania mogą sprawić, że staniesz się lokalnym liderem.

   Ten rodzaj pozycjonowania to również zdobywanie okazjonalnych klientów, przebywających w okolicy Twojej firmy, np. turystów czy kierowców. Mechanicy samochodowi czy restauracje często nastawiają się na obsługę właśnie takich osób, które muszą skorzystać z konkretnej usługi w danej chwili i nie mają czasu ani możliwości na szczegółowe badanie lokalnego rynku i porównywanie wielu ofert. W tej sytuacji znalezienie się na górze wyszukiwarki i zaoferowanie wygodnej, przejrzystej strony internetowej może postawić Cię na wygranej pozycji.

   Wyszukiwarki internetowe umieszczają najwyżej te witryny, które w najlepszy sposób odpowiadają na potrzeby użytkownika, są funkcjonalne, pomocne, działają prawidłowo pod względem technicznym i spełniają szereg innych wytycznych. Jeśli zadbasz o to, by właśnie taka była Twoja strona, możesz przyciągnąć nowych, potencjalnych klientów.

   Lepsze jest pozycjonowanie witryny lokalnie czy globalnie?

   Dla przedsiębiorstw stacjonarnych naturalne pozycjonowanie opiera się na wzmacnianiu widoczności w środowisku lokalnym, np. w ich mieście, województwie czy na osiedlu. Firmy, których działalności nie ogranicza lokalizacja, mogą budować swoją markę u klientów z różnych części kraju, Europy, a nawet świata. Czy da się jednak jednoznacznie określić, która strategia jest korzystniejsza i daje lepsze efekty?

   Wszystko zależy od charakteru działalności. Efekty pozycjonowania na szerszą skalę są lepiej widoczne, ale po dłuższym czasie. Dzięki nim rzeczywiście więcej osób może pojawić się na Twojej stronie, ale trzeba jeszcze zadbać o to, by przełożyło się to na wzrost zysków. Taka metoda nic nie da też w przypadku firm świadczących np. usługi stacjonarne, których stronę odwiedzać będą osoby z innych części kraju.

   Efekty SEO na arenie lokalnej mogą być widoczne szybciej i odzwierciedlać się w opiniach użytkowników, wyświetleniach wizytówki czy polecaniu Cię kolejnym osobom przez samych zadowolonych klientów. Z jego pomocą jednak dotrzesz do mniejszej liczby ludzi, za to będzie większa szansa na to, że skorzystają z Twojej oferty.

   Skuteczne pozycjonowanie w Bielsku-Białej

   Jeśli masz prawidłowo przygotowane zaplecze SEO, a specjalista zadbał o bezpieczne pozycjonowanie Twojej witryny, masz szansę wyprzedzić  konkurencję. Na niewielkim rynku rola lidera jest wyraźnie zauważalna, jeśli więc ją zdobędziesz, będziesz mógł liczyć na znaczne zyski. Aby jednak stanąć na szczycie, musisz uważnie obserwować rynek, śledzić ruchy innych firm, najnowsze trendy SEO, zmieniające się wytyczne Google i preferencje użytkowników, które zależą od wielu czynników.

   Warto zadbać o wartościowy content i nawiązać współpracę ze specjalistą, który przeprowadzi audyt SEO Twojej strony. Dzięki temu możliwe będzie ustalenie najlepszej strategii działania i rozwoju obecności Twojej marki w sieci, co z kolei przyniesie szereg innych korzyści:

   • firma będzie bardziej rozpoznawalna w lokalnym środowisku;
   • pojawisz się wyżej w wyszukiwaniach niż Twoja konkurencja;
   • Więcej osób kupi Twoje produkty lub skorzysta z oferowanych usług;
   • Wzrośnie liczba naturalnych/organicznych wyników wyszukiwania.

   Powierz mi działania związane z pozycjonowaniem Twojej strony w Internecie, a sam zajmij się rozwojem przedsiębiorstwa, jakością świadczonych usług oraz dbaniem o zadowolenie klienta. Jeśli oba te aspekty będą działały bez zarzutu, możesz osiągnąć imponujący sukces w satysfakcjonującym czasie. Jako specjalista SEO zadbam m.in. o:

   • Linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne;
   • Odpowiednią strukturę strony;
   • Zdiagnozowanie spadków ruchu;
   • Analizę konkurencji.

   Oferta SEO specjalisty musi być dopasowana do potrzeb konkretnego serwisu oraz rynku, na którym on działa. Właśnie dlatego warto rozpocząć współpracę z osobą, która oferuje indywidualne podejście do każdego klienta, połączone z dokładną analizą konkurencji i wspólnym wypracowaniem skutecznej strategii. Od tego też zależy cennik SEO, bo praca nad każdą witryną wygląda nieco inaczej. Osobiste podejście gwarantuje, że nie będziesz płacił za rzeczy, które nie są Ci potrzebne do osiągania lepszych wyników.

   Efektywne SEO dzięki pracy ze specjalistą czy całą agencją?

   W Internecie znaleźć można wiele dyskusji na temat tego, czy skuteczniejsze jest pozycjonowanie serwisu internetowego przez specjalistę SEO, czy też całą agencję. Wielu osobom wydaje się, że wielka firma zajmie się nimi lepiej, bo ma ogromne możliwości. W praktyce jednak często samodzielny ekspert działa tylko dla kilku klientów, dzięki czemu może skupić na nich całą swoją wiedzę i umiejętności.

   Ta jedna osoba poznaje Twój serwis od podszewki, dokładnie wiedząc, czego i kiedy potrzebujesz, żeby prawidłowo się rozwijać. Może ona też w łatwy sposób wytłumaczyć Ci wszystkie kwestie, które nie są dla Ciebie. W przypadku agencji z kolei zwykle za każdy element lokalnego pozycjonowania w Bielsku-Białej odpowiadać może zupełnie inna osoba, czy nawet dział. W takich przypadkach możliwe, że odczujesz brak osobistego podejścia oraz poświęconego Ci czasu. Często też kontakt masz jedynie z opiekunek klienta, który jedynie streszcza Ci działania całego agencji.

   Wybierając profesjonalistę od SEO, upewnij się, że w cenie usługi otrzymasz również kompleksowe raporty z prowadzonych przez niego prac. Dzięki temu będziesz mógł zorientować się, czy na bieżąco śledzi algorytm Google, sprawnie reaguje na zmiany i – przede wszystkim – czy jego działania przynoszą realne efekty.

   Jeśli ważne jest dla Ciebie pozycjonowanie w Bielsku-Białej, ale nie masz czasu zadbać o nie samemu, skontaktuj się ze mną. Wspólnie dobierzemy doskonałą taktykę na zwiększenie widoczności Twojej firmy lub sklepu internetowego w sieci. Wzrośnie rozpoznawalność marki wśród mieszkańców i przyjezdnych, a większa liczba wizyt przełoży się na wyższe zarobki. Stań się liderem w swoim regionie dzięki skutecznemu pozycjonowaniu lokalnemu.