Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Poznań

   Specjalista SEO - Poznań

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Poznań

   Istnieje wiele metod promocji firmy w Internecie i wybranie tej odpowiedniej znacznie przybliży Cię do sukcesu. Jeżeli szukasz metody najbardziej uniwersalnej, która sprawdzi się:

   • w przypadku małej, średniej albo dużej firmy,
   • niezależnie od posiadanej oferty,
   • bez względu na branżę w jakiej działasz,

   postaw na pozycjonowanie strony internetowej w Poznaniu! Jest to sposób promocji, który ze względu na swoją skuteczność posiada ogromną popularność na całym świecie – również w naszym kraju. To właśnie dzięki niemu zyskasz możliwość dotarcia do większej liczby klientów i zwiększenia przychodów ze sprzedaży produktów i usług.

   Jako doświadczony specjalista SEO wprowadzę Cię w świat naturalnego pozycjonowania i zrobię wszystko, co w mojej mocy, byś mógł osiągnąć upragniony sukces biznesowy.

   Koniec zmarnowanych szans i bezskutecznej pogodni za konkurencją – dzięki SEO w końcu będziesz mógł skutecznie zawalczyć o fotel lidera rynku!

   Pozycjonowanie witryny – idealny sposób na promocję

   Abyś mógł zyskać pewność, że pozycjonowanie serwisu internetowego Twojej firmy przyniesie Ci realne korzyści i będzie rozwiązaniem wszelkich Twoich problemów, musisz w pierwszej kolejności dowiedzieć się, czym jest.

   Nazywane również SEO (Search Engine Optimization), stanowi jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie widoczności serwisu w Internecie. A to pierwszy krok do sukcesu biznesowego – nie tylko w sieci, ale również na rynku lokalnym, np. w Poznaniu czy całej Wielkopolsce.

   Dzięki działaniu specjalisty SEO, który przeprowadzi prace w obrębie Twojej firmowej witryny (on-site), a także poza nią (off-site), znajdzie się ona na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania Google. A, jak powszechnie wiadomo, to właśnie ta wyszukiwarka jest najlepszym sposobem na odnajdywanie informacji i ofert w Internecie – każdego dnia korzystają z niej miliony internautów w naszym kraju!

   Co dają wysokie pozycje strony w Internecie? Oczywiście zwiększenie widoczności serwisu, a co za tym idzie – możliwość dotarcia do większej liczby potencjalnych klientów. Jeżeli użytkownik, otrzymując odpowiedź na wpisane przez siebie hasło, zobaczy w pierwszej kolejności Twoją firmową stronę, zwiększy się prawdopodobieństwo tego, że odwiedzi ją przed konkurencyjnym serwisem. A to z kolei pomoże Ci zwiększyć ruch z wyszukiwarki oraz zainteresowanie ofertą.

   Pozycjonowanie w Poznaniu i jakimkolwiek innym mieście jest metodą polecaną wszystkim przedsiębiorcom, ponieważ sprawdza się niezależnie od wielkości firmy, branży czy rodzaju oferty. Jest przy tym niezwykle skuteczne, zapewniając realne wyniki na bardzo długi czas i dając możliwość mierzenia efektów, co często stanowi spory problem w przypadku innych metod promocji.

   5 korzyści, jakie daje skuteczne pozycjonowanie

   Wybierając pozycjonowanie sklepu internetowego albo firmowej witryny, zyskasz 5 podstawowych korzyści. I to właśnie one powinny być dla Ciebie powodem, dla którego warto skorzystać z SEO już teraz!

   1. Wysokie pozycje w Google i zwiększenie ruchu z wyszukiwarki. To pierwsza korzyść, z której wynika wiele innych. Jeżeli twoja strona będzie wysoko, to zwiększy się liczba osób ją odwiedzających. A każdy właściciel firmy wie, jak ogromne znaczenie w kontekście sprzedaży ma ruch na stronie.
   2. Skuteczniejsza promocja oferty. Im więcej osób zobaczy Twoją ofertę, tym będzie ona popularniejsza. A co za tym idzie – więcej klientów zakupi Twoje produkty czy usługi. Pozycjonowanie w Poznaniu ma pośredni wpływ na wielkość Twoich przychodów, umożliwiając ich znaczne podniesienie.
   3. Budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu rozpowszechniasz swoją markę, sprawiasz, że trafia ona do większej liczby odbiorców, a opinie na jej temat są lepsze. To nie wszystko – efektywne SEO pozwoli Ci także zbudować zaufanie wśród klientów, a nawet pozycję eksperta w branży, co także będzie miało nieoceniony wpływ na rozwój Twojej firmy.
   4. Oszczędności. Pozycjonowanie pozwoli Ci zaoszczędzić, ponieważ z jednej strony jest tańsze od wielu innych metod promocji, a z drugiej pozwala uniknąć nieudanych inwestycji w reklamę. Jest bowiem skuteczne i daje możliwość analizy efektów, a następnie modyfikowanie działań.
   5. Możliwość mierzenia efektów SEO. Dzięki dostępnym na rynku narzędziom, również tym od Google, specjalista SEO jest w stanie dokładnie sprawdzić, jakie efekty dają jego działania i co trzeba zrobić, aby były one jeszcze lepsze w przyszłości. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że będziesz płacić za coś, co nie przynosi efektów i wyrzucisz swoje pieniądze w błoto.

   Chcesz promować ofertę w Poznaniu? Postaw na pozycjonowanie lokalne!

   Pozycjonować można się globalnie albo lokalnie. To pierwsze rozwiązanie jest doskonałe dla firm działających w całej Polsce albo sklepów internetowych, zaś drugie dla biznesów, które chcą osiągnąć sukces w danym mieście lub regionie.

   Ja zapewnię Ci efektywne pozycjonowanie w Poznaniu i Wielkopolsce, dzięki czemu dotrzesz do swoich klientów i będziesz mógł skutecznie walczyć z konkurencją – również tą większą i bardziej doświadczoną.

   Efektywne SEO – tylko ze specjalistą!

   Skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie strony jest możliwe tylko dzięki zaangażowaniu dużej ilości czasu, wiedzy i doświadczeniu, a także skorzystaniu z odpowiednich narzędzi. Dlatego też musi być realizowane przez specjalistę SEO. Wszelkie samodzielne działania mogą nie tylko nie przynieść oczekiwanego efektu, ale również narażą Twoją stronę na kary od Google – np. za niestosowanie się do wytycznych wyszukiwarki.

   Jeżeli więc chcesz pozycjonować swoją stronę w Poznaniu skutecznie, zapraszam do kontaktu – zapewniam szereg działań i w pełni indywidualne podejście, dzięki któremu osiągniesz swoje cele biznesowe. Szybciej niż sądzisz!

   Kompleksowa oferta na pozycjonowanie serwisu internetowego

   Jako doświadczony specjalista SEO, który zrealizował już mnóstwo kampanii i pomógł właścicielom firm z wielu branż w osiągnięciu sukcesu, zapewniam Ci kompleksowe pozycjonowanie w Poznaniu. Wykonam wszystkie niezbędne prace, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie daje SEO i o których pisałem wcześniej.

   Do moich zadań należą:

   • audyt SEO, który polega na dokładnej analizie Twojej strony internetowej, branży oraz konkurencji – dzięki temu mogę opracować strategię pozycjonowania, która przyniesie doskonałe efekty
   • dobór fraz kluczowych, które wpisują potencjalni klienci Twojej firmy w okno wyszukiwania Google – dzięki odpowiednim słowom kluczowym dotrzesz do swojego targetu i skutecznie wypromujesz ofertę
   • optymalizacja strony, w tym elementów takich jak nagłówki, meta dane, alty, linkowanie wewnętrzne, struktura serwisu, wydajność strony na urządzenia mobilne i wiele innych, dzięki czemu zostanie ona doceniona przez roboty Google i użytkowników
   • link building, a więc zdobywanie linków prowadzących do Twojej witryny z innych serwisów – dbam o to, aby były one jak najwyższej jakości, co będzie miało ogromne przełożenie na pozycje strony w Google;
   • zbudowanie contentu, co jest możliwe dzięki współpracy z doświadczonymi copywriterami – treść na stronie jest bardzo ważna i nie tylko daje efekty SEO, ale również zachęca Twoich klientów do skorzystania z oferty;
   • analizy i raportowanie, dzięki którym będziesz dokładnie wiedział, na jakim etapie są prace i jakie efekty przyniesie pozycjonowanie. Analizy pomogą mi również udoskonalać strategię i uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki w przyszłości.

   Dlaczego ja?

   Jestem doświadczonym specjalistą SEO, który ma na koncie wiele udanych realizacji. Współpracuję z właścicielami firm od wielu lat, pomagając im w osiągnięciu sukcesu. Wybierając moje usługi pozycjonowania, stawiasz na:

   • skuteczne pozycjonowanie
   • szybkie efekty
   • uczciwą współpracę
   • atrakcyjny cennik SEO
   • regularne raporty z pozycjonowania
   • kompleksową ofertę
   • wsparcie na każdym etapie współpracy

   Znam algorytmy Google, wiem czego potrzeba Twojej stronie do zaistnienia w sieci i dysponuję wszelkimi narzędziami, których nie zawaham się użyć. Dlatego współpraca ze mną jest satysfakcjonująca dla właścicieli firm.

   Zapraszam do kontaktu

   Skontaktuj się ze mną, przedstaw swoje potrzeby i pozwól mi zająć się Twoją stroną internetową. Przeprowadzę proces pozycjonowania w taki sposób, aby Twoja witryna zdobyła szczyty Google. A Ty w tym czasie będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności i cieszyć się najlepszymi efektami SEO!