Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Częstochowa

   Specjalista SEO - Częstochowa

   Skuteczne pozycjonowanie stron: Częstochowa

   Internet to nie tylko rozrywka, dostęp do informacji i wiedza, którą możemy czerpać garściami z różnych źródeł. To także doskonałe możliwości związane z promowaniem własnego biznesu, z czego zdaje sobie sprawę coraz większa liczba przedsiębiorców.

   Prowadzisz firmę? Chcesz docierać do większej liczby klientów i pomnażać zyski? W takim razie postaw na marketing internetowy! Możesz skorzystać z wielu metod, ale tą najlepszą jest bez wątpienia pozycjonowanie serwisu internetowego. SEO to dzisiaj szansa nie tylko na wygranie walki o fotel lidera rynku z konkurencją, ale również budowę długofalowego, dobrego wizerunku firmy i zbudowanie pozycji eksperta w danej branży.

   Jako specjalista od naturalnego pozycjonowania zapraszam do świata SEO – możesz do niego wkroczyć niezależnie od tego:

   • jakiej wielkości przedsiębiorstwo prowadzisz
   • z jak dużą konkurencją się zmagasz
   • jaką branże reprezentujesz
   • jakie masz doświadczenie
   • jak prezentuje się Twoja oferta
   • jakie cele biznesowe przed sobą postawiłeś

   Pozycjonowanie w Częstochowie to rozwiązanie dla Ciebie i Twoja szansa, by w końcu wkroczyć na drogę do upragnionego sukcesu. Sprawdź, z czego to wynika!

   Czym jest pozycjonowanie witryny?

   Jednak chcąc mieć pewność, że skuteczne pozycjonowanie to opcja dla Ciebie, musisz w pierwszej kolejności dowiedzieć się, czym jest i jakie korzyści może przynieść Twojej firmie.

   SEO (Search Engine Optimization), bo tak nazywane jest pozycjonowanie na całym świecie, to działania mające na celu zwiększenie widoczności serwisu w Internecie. Polegają na pracach prowadzonych w obrębie firmowej witryny (on-site), a także poza nią (off-site), co skutkuje wysokimi pozycjami strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google.

   Dlaczego to takie ważne? Z Google każdego dnia korzystają miliony Polaków – jest to najpopularniejszy sposób na docieranie do informacji czy odnajdywanie interesujących produktów lub usług. Jeżeli odpowiedzią na wpisane przez użytkownika hasło będzie Twoja witryna, oznaczać to będzie większe prawdopodobieństwo tego, że wejdzie on na Twoją stronę i zapozna się z ofertą. A to już krok od sprzedaży.

   Efektywne SEO pozwoli wywindować Twoją stronę na wysokie pozycje w Google (nawet TOP3!) – dzięki temu znajdzie się ona przed konkurencją, co pozwoli Ci na skuteczną rywalizację o fotel lidera branży. Dlatego też ta metoda promocji cieszy się dzisiaj tak dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców na całym świecie.

   Według wielu specjalistów od marketingu, w tym i mnie, jest to w dzisiejszych czasach najskuteczniejszy sposób promowania biznesu. Dlatego warto z niego skorzystać.

   Dlaczego pozycjonowanie w Częstochowie?

   Oprócz możliwości promowania strony w całym polskim Internecie, możesz robić to także w danym mieście. Jako specjalista SEO oferuję pozycjonowanie w Częstochowie i okolicach – jest to opcja szczególnie polecana właścicielom firm, którzy pragną zaistnieć na lokalnym rynku i docierać do większej liczby klientów.

   Pozycjonowanie lokalne opiera się na takich samych fundamentach, co zwykłe pozycjonowanie, jednak posiada kilka dodatkowych elementów, jak frazy kluczowe z miastem, optymalizacja map Google i inne. Niezależnie od tego, czy zechcesz skorzystać z pozycjonowania lokalnego w Częstochowie, czy promocji na cały kraj – zyskasz wiele korzyści. Oto te najważniejsze!

   Pamiętaj!

   Możesz również postawić na pozycjonowanie sklepu internetowego. Dzięki temu zyskasz szansę nawiązania skutecznej rywalizacji nawet z większymi graczami na rynku i znacznego zwiększenia sprzedaży swoich produktów.

   5 korzyści płynących z efektywnego SEO

   1. Zwiększenie ruchu z wyszukiwarki. Jeżeli Twoja firmowa witryna znajdzie się na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania, zobaczy ją więcej potencjalnych klientów. To z kolei przełoży się na ruch na stronie i większą liczbę osób, które zapoznają się z Twoją ofertą. Jest to jednocześnie korzyść, z której wynika kilka innych.
   2. Lepsze wyniki finansowe. Im więcej osób zapozna się z Twoją ofertą, tym większa będzie szansa na lepszą sprzedaż produktów i usług. Pozycjonowanie w Częstochowie jest o tyle wartościową metodą promocji, że na Twoją stronę trafią wyłącznie osoby potencjalnie zainteresowane ofertą – w końcu to one szukały konkretnego produktu lub usługi w Google i w odpowiedzi na wpisaną przez siebie frazę uzyskali w odpowiedzi właśnie Twoją witrynę.
   3. Budowanie wizerunku i zaufania. Bezpieczne pozycjonowanie pozwoli na zoptymalizowanie Twojej strony internetowej, a także linkowanie do niej z innych, tematycznych i cenionych serwisów. Wszystko to sprawi, że w odpowiedni sposób zaprezentujesz klientom swoją markę, zbudujesz pozytywne doświadczenia użytkowników odwiedzających Twoją stronę. Dzięki temu stworzysz pozytywny wizerunek oraz zyskasz zaufanie klientów – i to na wiele lat.
   4. Pozycja eksperta w branży. Odpowiednio zoptymalizowana witryna, wysokie pozycje w Google i merytoryczne treści na stronie, które zaprezentujesz swoim potencjalnym klientom, wpłyną na to, że będziesz postrzegany jako autorytet i ekspert w swojej dziedzinie. Okaże się to niezwykle istotne w kontekście budowania długofalowego wizerunku marki i skuteczności w zakresie zachęcania kolejnych klientów do skorzystania z oferty.
   5. Monitorowanie efektów. Pozycjonowanie w Częstochowie, w porównaniu do wielu innych metod promocji, umożliwia monitorowanie efektów prowadzonej kampanii marketingowej. Dzięki temu wiesz, czy SEO jest efektywne i czy przynosi Ci satysfakcjonujące korzyści. Masz więc pełną świadomość tego, za co płacisz i zyskujesz możliwość dokonywanie modyfikacji strategii, by dawała ona jeszcze lepsze wyniki.

   Postaw na specjalistyczne działania!

   Jeżeli chcesz podbić wyszukiwarki internetowe i zobaczyć najlepsze efekty SEO skorzystaj z kompleksowych usług pozycjonowania. Jako doświadczony specjalista SEO zapewnię Ci najlepsze efekty i uczciwą współpracę, dzięki której zyskasz możliwość osiągnięcia upragnionego sukcesu.

   Działam od początku do końca, a więc najpierw zapoznaję się z Twoimi potrzebami, a następnie wykonuję wszelkie niezbędne zadania, takie jak:

   • audyt SEO – pozwoli mi on dokładnie zapoznać się z Twoją stronę internetową, konkurencją oraz branżą w jakiej działasz
   • wybór słów kluczowych, które będą chętnie wpisywane przez użytkowników Google i dzięki którym potencjalni klienci odnajdą Twoją witrynę
   • optymalizacja strony – zadbam o nagłówki, meta dane, strukturę strony, alty, linkowanie wewnętrzne, wydajność strony na urządzeniach mobilnych, prędkość ładowania i wiele innych;
   • link building – korzystam wyłącznie z najlepszych katalogów i zapleczy SEO, a także pozyskuję linki z cenionych serwisów zewnętrznych, co będzie miało znaczny wpływ na efekty pozycjonowania;
   • content – dzięki współpracy z doświadczonymi copywriterami umieszczą na Twojej stronie wysokiej jakości treści, które docenią nie tylko roboty Google, ale i użytkownicy;
   • analizy i raporty – dzięki nim z jednej strony zadbam o najlepsze efekty SEO, a z drugiej zapewnię Ci wiedzę na temat uzyskiwanych wyników.

   Oczywiście na każdym etapie współpracy jestem do Twojej dyspozycji – dzięki temu masz pewność tego, że usługi pozycjonowania w Częstochowie powierzasz właściwemu specjaliście!

   Dlaczego moje usługi pozycjonowania w Częstochowie?

   Działam w branży pozycjonowania już od wielu lat i mam na swoim koncie wiele sukcesów – wypromowałem mnóstwo stron i sklepów internetowych, zdobyłem liczne grono zaufanych klientów, a moja oferta SEO cieszy się dużym uznaniem. Wynika to z tego, że posiadam doświadczenie i wiedzę – doskonale znam algorytmy Google, wiem jakie czynniki mają wpływ na efekty SEO i korzystam z najlepszych dostępnych na rynku narzędzi.

   Co więcej – podchodzę do każdego Klienta w pełni indywidualnie i zapewniam przystępny cennik SEO. Cenię sobie również dobre relacje i uczciwą współpracę, dlatego przekazuję Ci comiesięczne raporty ze swoich działań, a wszelkie prace wykonuję w oparciu o wytyczne Google. Wszystko to sprawia, że warto postawić na moje usługi pozycjonowania w Częstochowie.

   Chcesz wkroczyć na drogę do sukcesu już dziś? A może masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się ze mną i przedstaw swoje potrzeby!