Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Toruń

   Specjalista SEO - Toruń

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Toruń

   Lokalne pozycjonowanie ma coraz większe znaczenie dla sukcesu firm oferujących produkty i usługi w regionie. Wzrost popularności lokalnego SEO jest m.in. efektem dynamicznego rozwoju mobilnego Internetu i masowego posługiwania się smartfonami. Jeśli prowadzisz w Toruniu biznes np. restaurację, cukiernię, gabinet kosmetyczny, studio fotografii, jogi, a może warsztat samochodowy lub firmę doradztwa księgowego czy gabinet lekarski i chcesz dotrzeć do klientów ze swojego regionu – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

    

   Lokalne SEO w Toruniu

   Pozycjonowanie strony www w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim jest nieodzownym elementem działań marketingowych promujących firmę w regionie. Lokalny algorytm Google został opracowany specjalnie po to, aby wyświetlać osobom poszukujących określonych rodzajów produktów i usług – wyniki z ich najbliższego otoczenia. Co zrobić, aby poprawić ranking witryny w Google na poziomie lokalnym? Inaczej mówiąc jak sprawić, żeby adres naszej strony www wyświetlał się wysoko w lokalnych wynikach wyszukiwania, a do nas dotarło więcej klientów?

    

   Lokalne SEO – zacznijmy od podstaw

   Jak każdą strategię, także działania w zakresie lokalnego pozycjonowania witryny firmy znajdującej się w Toruniu trzeba rozpocząć od podstaw. Konieczna jest dokładna weryfikacja wytycznych Google dotyczących profilu firmy, w tym podawania danych teleadresowych firmy, w szczególności nazwy, adresu, numeru telefonu, godzin pracy i precyzyjne dostosowanie się do nich.

   Kolejny krok to wykonanie audytu SEO, czyli analiza strony www w celu zidentyfikowania problemów wpływających na jej wyniki w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Sprawdzenia wymagają m.in. kwestie techniczne, wydajność strony na urządzenia mobilne, linkowanie wewnętrzne, struktura strony, ewentualne luki w treści i doświadczenia użytkownika (UX) na stronie. Warto zwrócić szczególną uwagę na analizę obecności witryny w lokalnych wyszukiwarkach, mapach Google i recenzjach oraz oczywiście w kontekście pozycji rankingowej konkurencji. Konieczna jest kontrola zaplecza SEO strony www, którą chcemy naturalnie i bezpiecznie pozycjonować. Wyniki audytu SEO będą bazą do wypracowania planu optymalizacji strony i poprawy pozycjonowania serwisu internetowego.

    

   Co lubią lokalne algorytmy Google?

   Żeby zapracować sobie na dobry, wysoki wynik w lokalnych wyszukiwarkach internetowych musimy pamiętać o podstawowych zasadach dotyczących contentu przyjaznego dla lokalnego algorytmu Google. Treść na stronie powinna zawierać odpowiednie słowa kluczowe i frazy kluczowe zawierające informacje o lokalizacji np. domowe konfitury w Toruniu, tani fryzjer w Toruniu, wybielanie zębów w Toruniu.

   Istotne są zdjęcia oraz mapy z prawidłowo zaznaczoną pinezką umożliwiającą szybkie ustawienie trasy dojazdu. Pracując nad efektywnym SEO na poziomie lokalnym warto popracować nad linkowaniem zewnętrznym. Lokalny link building  polega na pozyskiwaniu linków do naszej witryny w lokalnych serwisach i portalach. Odrębną kwestią są opinie Google, które mają pośredni wpływ na pozycję rankingową witryny.

   Podsumowując, budowa widoczności firmy w Internecie na poziomie lokalnym to arcyciekawa i bardzo satysfakcjonująca praca, której celem jest zwiększenie widoczności serwisu i zwiększenie ruchu z wyszukiwarki w regionie. Satysfakcjonująca, bo efekty lokalnego skutecznego pozycjonowania najszybciej i najbardziej wyraźnie przekładają się na wymierne korzyści – nowych klientów.