Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Rzeszów

   Specjalista SEO - Rzeszów

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Rzeszów

   Stworzenie firmowej strony internetowej to dopiero pierwszy krok do tego, by osiągnąć sukces w Internecie. Nawet najlepsza, najbardziej atrakcyjna witryna z doskonałymi treściami musi być odpowiednio promowana, by mogli odnaleźć ją użytkownicy Internetu, a więc Twoi potencjalni klienci. W jaki sposób do nich dotrzeć? Najlepszą odpowiedzią jest pozycjonowanie strony WWW.

   Jako specjalista SEO z wieloletnim doświadczeniem przeprowadzę kompleksowe działania on-site oraz off-site, dzięki którym zyskasz możliwość uzyskania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google i tym samym pozyskania większej liczby klientów.

    

   Chcesz osiągnąć sukces? Postaw na bezpieczne pozycjonowanie lokalne w Rzeszowie!

   Prowadzenie firmy na rynku lokalnym to wyzwanie, z którym mierzy się wielu przedsiębiorców w naszym kraju. Aby skutecznie rywalizować z konkurencją, potrzebna jest odpowiednia promocja strony. Pozycjonowanie w Rzeszowie zapewni Ci taką możliwość – jest to metoda nie tylko skuteczna, ale również stosunkowo niedroga, dlatego cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców w całej Polsce.

    

   Czym jest pozycjonowanie strony WWW?

   Pozycjonowanie witryny, nazywane również SEO (Search Engine Optimization) to metoda promowania stron internetowych, która pozwala na budowanie widoczności w Google. Dzięki specjalistycznym działaniom, przeprowadzanym zarówno wewnątrz witryny, jak i poza nią, możliwe jest uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania. W ten sposób użytkownicy będą mogli odnaleźć Twoją firmę, wejść na jej stronę i skorzystać z oferty.

   Pozycjonowanie w Rzeszowie, nazywane lokalnym, pozwoli natomiast promować biznes w Twoim mieście i jego okolicach. Jest to jeden z najlepszych sposobów na reklamę firmy handlowej, produkcyjnej lub usługowej – warto skorzystać z SEO niezależnie od tego, jakiej wielkości przedsiębiorstwo prowadzisz i w jakiej dziedzinie się specjalizujesz. Co więcej, możliwe jest również pozycjonowanie sklepu internetowego, dzięki czemu zwiększysz swoją szansę na wygranie rywalizacji na trudnym rynku e-commerce!

    

   Jakie korzyści daje efektywne SEO?

   Efekty pozycjonowania można dostrzec na wielu płaszczyznach – zarówno tych związanych z pozyskiwaniem klientów, jak też budowaniem pozytywnego wizerunku i zwiększaniem przychodów. Oto najważniejsze korzyści, jakie zyskasz, korzystając z pomocy specjalisty SEO!

   • Zwiększenie ruchu z wyszukiwarki. Lepsza widoczność witryny w wynikach wyszukiwania Google sprawi, że na Twojej stronie pojawiać się będzie więcej potencjalnych klientów.
   • Dotarcie do targetu. Korzystając z pozycjonowania w Rzeszowie masz pewność, że na firmową stronę trafią głównie konsumenci potencjalnie zainteresowani Twoją ofertą.
   • Lepsza sprzedaż. Większy ruch na stronie znacznie podnosi szanse na efektywniejszą sprzedaż produktów lub usług.
   • Wygranie walki z konkurencją na rynku lokalnym. Pozycjonowanie w Rzeszowie to szansa na dotarcie do klientów przed konkurencją.
   • Budowanie pozytywnego wizerunku marki i pozycji eksperta w branży. Wynika to z jednej strony z profesjonalnej strony, a z drugiej z doskonałego przedstawienia oferty w oparciu o merytoryczny content.

   Jak pozycjonuję strony WWW?

   Moja praca rozpoczyna się od konsultacji z Tobą. Muszę  poznać Twoje potrzeby i cele firmy, którą prowadzisz. Tylko to pozwoli mi opracować kompleksową strategię pozycjonowania, która pozwoli Ci osiągnąć upragniony sukces.

   Moje działania są wieloetapowe i dokładnie przemyślane. Działam w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze narzędzia. W ten sposób jestem w stanie osiągać efekty w postaci wysokich pozycji pozycjonowanych stron w organicznych wynikach Google. Co wchodzi w skład moich działań?

   ·       Audyt SEO i opracowanie strategii

   Na początku dokładnie poznaję Twoją stronę, branżę i konkurencję. Następnie tworzę plan działania, który ma na celu z jednej strony zoptymalizowanie Twojej firmowej witryny, a z drugiej stworzenie odpowiedniego zaplecza SEO w postaci linków i contentu, które jest niezbędne, byś mógł znaleźć się w Google nad konkurencją.

   ·       Wybór słów kluczowych

   Użytkownicy Google, w celu znalezienia strony czy sklepu internetowego, wpisują w wyszukiwarce określone hasła. To one pozwolą im wyszukać właśnie Twoją stronę. Dobieram takie słowa kluczowe, dzięki którym zyskasz możliwość dotarcia do Klientów i zaprezentowania im swojej oferty.

   ·       Optymalizacja strony

   Przeprowadzony audyt pozwala mi zająć się Twoją witryną w sposób kompleksowy. Optymalizuję ją pod kątem technicznym, dbając o strukturę strony, meta dane, prędkość ładowania, responsywność, linki wewnętrzne, nagłówki, alty i wiele innych aspektów. Dzięki temu stanie się ona atrakcyjna dla użytkowników i doceniana przez roboty Google.

   ·       Linkowanie (link building)

   Odnośniki do Twojej firmowej witryny, które znajdują się na innych stronach, to klucz do sukcesu w SEO. Dlatego jednym z najważniejszych etapów pozycjonowania w Rzeszowie jest budowanie zaplecza linków. Pozyskuję je z cenionych serwisów, dzięki czemu Google otrzyma jasny sygnał, że Twoja witryna jest godna polecenia i zaufania.

   ·       Content

   To, jak zaprezentujesz swoją firmę i ofertę, ma ogromne znaczenie. Dlatego też, przy współpracy z doświadczonymi copywriterami, dostarczę Ci opisy produktów, artykuły blogowe oraz inne wartościowe treści na stronie, które zbudują Twój wizerunek eksperta. Zamieszczę w nich też słowa kluczowe i linki, dzięki czemu pozycje Twojej firmowej witryny w Google będą coraz wyższe.

    

   Cennik SEO, czyli ile kosztuje pozycjonowanie w Rzeszowie?

   Każdy biznes jest inny i każdy wymaga indywidualnego podejścia do pozycjonowania. Dlatego też moja oferta SEO jest przygotowywana zgodnie z Twoimi potrzebami oraz celami, jakie przed sobą postawiłeś. Indywidualnie dokonuję także wyceny usług, starając się dopasować do Twojego budżetu – dzięki temu wiesz, ile zapłacisz i jakie efekty osiągniesz.

   Moim celem jest Twoje zadowolenie ze współpracy, a także doskonałe wyniki.

    

   Dlaczego ja?

   • Doświadczenie. Zwiększanie ruchu na stronach internetowych to moja specjalność. Lata prowadzonej działalności nauczyły mnie tego, jak pozycjonować lokalnie i globalnie, w jaki sposób pomagać Klientom w skutecznej rywalizacji z konkurencją i co zrobić, aby Google doceniło Twoją witrynę. Służę radą i jestem do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy.
   • Wiedza. Skuteczne, naturalne pozycjonowanie w Rzeszowie jest możliwe tylko dzięki przygotowaniu merytorycznemu. Wiem wszystko o algorytmach Google, wytycznych wyszukiwarki oraz optymalizacji stron. I, co najważniejsze, potrafię przekuć teorię w praktykę – dzięki temu zaufało mi wielu przedsiębiorców reprezentujących rozmaite branże.
   • Narzędzia. Pozycjonowanie sklepów internetowych i firmowych witryn nie byłoby możliwe bez odpowiednich narzędzi, które pozwalają mi przeprowadzać skuteczne audyty i kreować optymalne strategie SEO. Korzystam z najnowszych technologii i sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym moje działania okazują się skuteczne.
   • Zaangażowanie. Każdy Klient jest dla mnie tak samo ważny. Niezależnie od tego, jaki posiadasz budżet i jaka jest wielkość Twojej firmy, masz szansę na sukces. Zrobię wszystko, abyś mógł go osiągnąć. Pozycjonowanie stron internetowych to moja pasja i dlatego jestem w stanie pokonać każdą przeszkodę, byś Ty mógł cieszyć się najlepszymi wynikami.
   • Kompleksowość. Pozycjonowanie to niezwykle szeroka dziedzina, która wymaga połączenia sił wielu specjalistów. Jako specjalista SEO współpracuję z programistami, web deweloperami oraz copywriterami, co czyni moją ofertę kompleksową i pozwalającą w stosunkowo krótkim czasie zwiększyć widoczność Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google.
   • Uczciwość. Już na początku współpracy dowiesz się, ile zapłacisz i na jakie efekty możesz liczyć. Otrzymasz także dokładne raporty z prowadzonych działań oraz efektów naszych prac. Uczciwość, jasne zasady współpracy i dobra atmosfera w kontaktach z Klientami to moje priorytety.

   Postaw na specjalistów SEO i osiągnij sukces!

   Interesuje Cię pozycjonowanie w Rzeszowie? Chcesz dotrzeć do dużej liczby Klientów i skutecznie rywalizować nawet z większą konkurencją? I w końcu – marzysz o sukcesie biznesowym? Skontaktuj się ze mną i przedstaw swoje potrzeby!

   Jestem tu po to, aby pomóc Ci podbić Google i wypromować firmę w sposób sprawny oraz skuteczny!