Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Warszawa

   Specjalista SEO - Warszawa

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Warszawa

   Prowadzisz biznes, ale Twoje wyniki nie są satysfakcjonujące? Nie jesteś w stanie przebić się przez dużą konkurencję? Masz problem z dotarciem do większej liczby potencjalnych klientów? W takim razie dobrze trafiłeś! Jako doświadczony specjalista SEO pomogę Ci znaleźć swoje miejsce w Internecie i zbuduję fundamenty pod Twój przyszły sukces!

   Odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby jest pozycjonowanie w Warszawie – najlepsza metoda promocji biznesu w Internecie, która pozwoli Ci zaistnieć na lokalnym rynku i nie tylko. Stawiając na SEO, zyskujesz długofalowe efekty, docierasz do dużej liczby potencjalnych klientów i wygrywasz rywalizację z konkurencją. Wszystko to dzięki zwiększeniu widoczności strony w Google!

   Dlaczego pozycjonowanie strony WWW to najlepszy pomysł?

   Pozycjonowanie (SEO – Search Engine Optimization) to jedna z metod promocji stron internetowych. Jej ogromna popularność na całym świecie wynika przede wszystkim ze skuteczności oraz uniwersalności. Z jednej strony pomoże Ci dotrzeć do większego grona klientów i tym samym zwiększyć sprzedaż produktów czy usług, a z drugiej sprawdzi się niezależnie od tego, jakiej wielkości firmę prowadzisz, z jak dużą konkurencją się zmagasz i w jakiej branży działasz.

   Czym jest SEO? To kompleksowe działania na stronie (on-site) oraz poza witryną (off-site), a ich celem jest zwiększenie widoczności serwisu w wyszukiwarce Google, z której korzystają miliony Polaków. To właśnie z jej pomocą klienci mogą znaleźć interesujące ich produkty i usługi, a dzięki wysokim pozycjom Twojej firmowej witryny w wynikach wyszukiwania w pierwszej kolejności odwiedzą Twoją stronę! To z kolei da Ci możliwość zwiększenia ruchu na stronie i sprzedaży.

   Jako specjalista w tej dziedzinie, oferuję pozycjonowanie sklepów internetowych oraz witryn firmowych. Korzystając z moich usług, możesz liczyć na najlepsze efekty SEO, w postaci:

   • skutecznej budowy widoczności strony, dzięki czemu znajdzie się ona na najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania i stanie się o wiele bardziej popularna wśród potencjalnych klientów Twojej firmy;
   • zwiększenia ruchu z wyszukiwarki, dzięki czemu Twoją stronę odwiedzać będzie o wiele więcej osób – to z kolei sprawi, że z Twoją ofertą zapozna się mnóstwo potencjalnych klientów;
   • podniesienia przychodów ze sprzedaży – większy ruch na stronie oznacza większe zainteresowanie ofertą, a co za tym idzie sprawia, że wzrośnie sprzedaż Twoich produktów i usług;
   • docierania wyłącznie do potencjalnych klientów – pozycjonowanie w Warszawie to sposób na zainteresowanie ofertą wyłącznie tych osób, które należą do targetu Twojej firmy, co zwiększy Twoją szansę na sukces;
   • budowania pozytywnego wizerunku firmy oraz zaufania klientów, co sprawi, że wykreujesz markę powszechnie znaną i cenioną, a efekty pozycjonowania będziesz odczuwał przez wiele długich lat.

   Chcesz osiągnąć sukces? Postaw na pozycjonowanie w Warszawie i okolicach – to najlepsza metoda promocji biznesu w Internecie, która daje realne efekty i pozwala na ich skuteczne monitorowanie.  Zdobywaj szczyty Google i rozwijaj swój biznes skuteczniej niż dotychczas!

   Dla kogo jest pozycjonowanie w Warszawie?

   Pozycjonowanie lokalne skierowane jest do tych firm, które pragną odnieść sukces na lokalnym rynku. To znakomite rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw, które chcą zyskać jeszcze większą przewagę i skutecznie zawalczyć o fotel lidera rynku oraz mniejszych biznesów, które pragną przebić się do świadomości klientów i nawiązać rywalizację z większymi markami.

   Skorzystaj ze skutecznego pozycjonowania w Warszawie, jeżeli:

   • pragniesz wypromować swoje produkty na lokalnym rynku i wyprzedzić konkurencję
   • szukasz najlepszej metody zwiększenia zainteresowania swoimi usługami
   • chcesz zbudować widoczność swojego serwisu w Internecie i dotrzeć do wielu klientów
   • pragniesz wypromować swój sklep internetowy i cieszyć się większą sprzedażą

   Pomogę Ci osiągnąć każdy z celów – bez względu na to, jakie masz ambicje i możliwości!

   Osiągnij szczyty Google w 5 krokach!

   Jak wygląda pozycjonowanie w strony WWW? To proces wieloetapowy, w którym niezbędne jest kierowanie się wytycznymi Google oraz podejmowanie rozmaitych działań – zarówno w obrębie witryny, jak i poza nią. Wymaga wiedzy, doświadczenia i zaangażowania dużej ilości czasu, dlatego chcąc osiągnąć oczekiwane rezultaty, powinieneś skorzystać z usług specjalisty SEO.

   Moja agencja zapewnia kompleksowe i skuteczne pozycjonowanie, dzięki któremu Twoja witryna firmowa znajdzie się na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania. Tylko 5 kroków dzieli Cię od sukcesu – oto one!

   Krok 1: Audyt SEO i opracowanie strategii

   Początek pozycjonowania witryny ma kluczowe znaczenie. W pierwszej kolejności poznaję Twoją firmę, oczekiwania oraz cele. Następnie zajmuję się dokładnym przeanalizowaniem firmowej strony, konkurencji, z którą się mierzysz oraz branży, w jakiej działasz. Tylko to umożliwi mi dokładne sprawdzenie, jakie prace optymalizacyjne zostały do tej pory wykonane i jakich działań potrzeba, aby zobaczyć najlepsze efekty SEO.

   Strategię pozycjonowania w Warszawie lub jakimkolwiek innym mieście ustalam zawsze w pełni indywidualnie. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie podjęte przeze mnie ruchy będą odpowiedzią na Twoje potrzeby.

   Krok 2: Dobór słów kluczowych

   Początek prac to także dobór fraz kluczowych, na które pozycjonowana będzie Twoja firmowa witryna. To właśnie dzięki odpowiedniej selekcji słów i haseł, jakie wpisują w Google użytkownicy pragnący znaleźć konkretną ofertę, możliwe będzie dotarcie do potencjalnych klientów. W tym celu wykorzystuję zarówno wiedzę i doświadczenie, jak też specjalistyczne narzędzia, zapewniając Ci doskonały efekt.

   W dalszej części naszych prac wybrane słowa kluczowe znajdą się na stronie – w nagłówkach, meta danych oraz treściach. Zadbam o to, by zostały umieszczone naturalnie i w odpowiednich ilościach, co zapewni bezpieczne pozycjonowanie, bez ryzyka kar od Google.

   Krok 3: Optymalizacja strony

   Kiedy wstępne działania mam za sobą, mogę przejść do dalszych prac i skupić się na Twojej firmowej witrynie. Zakres działań optymalizacyjnych jest bardzo szeroki, a mają one na celu zadbanie o to, by witryna była z jednej strony przyjazna użytkownikom, a z drugiej dostosowana do wytycznych wyszukiwarki – dzięki temu zostanie doceniona przez roboty Google, a Ty zyskasz szansę na wysokie pozycje.

   Aby optymalizacja była owocna, niezbędne jest między innymi zadbanie o nagłówki, alty, linkowanie wewnętrzne, strukturę serwisu, wydajność strony na urządzeniach mobilnych, prędkość ładowania witryny, meta dane i wiele innych kwestii. Nie pomijam nawet najdrobniejszego szczegółu, ponieważ w SEO każdy detal ma ogromne znaczenie.

   Krok 4: Content

   Treści na stronie to absolutna podstawa – nie tylko pozycjonowania, ale również zainteresowania i zatrzymania na stronie użytkowników. Teksty przedstawiające firmę, ofertę, wpisy blogowe, aktualności – wszystko to musi być merytoryczne, atrakcyjne i pisane językiem korzyści. Tak, by potencjalny klient nie tylko zdobył interesującą go wiedzę na temat produktów czy usług, ale również chętniej wybrał oferowany przez Ciebie produkt lub usługę.

   Tworzeniem contentu zajmują się wykwalifikowani i doświadczeni copywriterzy, z którymi współpracuję. Dzięki temu masz pewność, że pozyskasz treści profesjonalne i znacznie zwiększające Twoje szanse na sukces.

   Krok 5: Link building (linkowanie)

   Jednym z najważniejszych elementów SEO są linki, które prowadzą do Twojej witryny z innych serwisów. To znak dla Google, że inni polecają Twoją stronę i jest ona wartościowym źródłem informacji, co będzie miało przełożenie na jej pozycje w wynikach wyszukiwania. Ważna jest jednak nie ilość, ale jakość tych linków. Powinny pochodzić przede wszystkim z witryn o dobrej reputacji, bo tylko wtedy Twoje szanse na zdobycie szczytów Google będą bardzo wysokie.

   Moim zadaniem jest zdobywanie wartościowych linków – dzięki temu jestem w stanie skutecznie wypromować każdy serwis i sklep internetowy.

   Najważniejsze korzyści płynące ze współpracy z moją firmą

   • Jestem skuteczny

   Moim celem jest wysoka pozycja Twojej strony w Google i robię wszystko, aby osiągnąć ten cel. Oczywiście wyłącznie sprawdzonymi i legalnymi metodami.

   • Mam wiedzę i doświadczenie

   Wiem wszystko o SEO, a dotąd zrealizowałem setki zleceń pozycjonowania i współpracowałem z firmami reprezentującymi różne branże.

   • Znam algorytmy Google

   Wiem, jakie są czynniki rankingowe, jak działają algorytmy i w jaki sposób sprawić, aby Google doceniło Twoją witrynę wysokimi pozycjami w wyszukiwarce.

   • Jestem dyspozycyjny

   Służę Ci pomocą na każdym etapie współpracy i oferuję pozycjonowanie w Warszawie każdej firmie – również tej, która dopiero zaczyna walkę o fotel lidera rynku.

   • Zapewniam uczciwą współpracę

   U mnie wiesz ile zapłacisz i jakich efektów możesz się spodziewać. Co więcej, otrzymujesz comiesięczne raporty z przeprowadzonych prac i uzyskanych efektów SEO.

   • Podążam z duchem czasu

   Google zmienia się i ewoluuje, a ja razem z nim. Stale obserwuję trendy SEO i dostosowuję do nich swoje działania. Dzięki temu nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.

   Cennik SEO – dopasowany do Twojego budżetu

   Usługa pozycjonowania różni się w zależności od tego, na jakim etapie jest Twoja strona, z jaką konkurencją się mierzysz i w jakiej branży działasz. Dlatego budżet zawsze dostosowywany jest indywidualnie. Już na samym początku informuję Cię, ile zapłacisz i jakich efektów możesz się spodziewać.

   Dzięki temu zyskałem zaufanie wielu firm i stałem się zaufanym partnerem, z którego usług zdecydowanie warto skorzystać!

   Postaw na specjalistę SEO!

   Zapraszam do współpracy z doświadczonym specjalistą SEO, który świadczy usługi indywidualnie i kompleksowo. Współpracuję z programistami, web deweloperami oraz copywriterami, dzięki czemu jestem w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.

   Skontaktuj się ze mną i rozpocznij swój marsz na szczyty Google. A potem czerp niezliczone korzyści z pozycjonowania w Warszawie!