Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Gdynia

   Specjalista SEO - Gdynia

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Gdynia

   Interesuje Cię pozycjonowanie w Gdyni? Optymalizacja strony zgodna z wytycznymi SEO na rynek lokalny może przyciągnąć do Ciebie wielu nowych użytkowników. Więcej odwiedzin zwiększy szansę na sprzedaż produktu lub skorzystanie z oferowanych tam usług. Dzięki temu możesz liczyć na znaczne zyski, na czym bez wątpienia zależy każdej osobie prowadzącej firmę.

   Pytanie tylko, w jaki sposób zadbać o odpowiednie pozycjonowanie sklepów internetowych i nie tylko, by wyszukiwarki internetowe pokazywały je na najwyższych pozycjach? Na taki efekt składa się bardzo wiele czynników, o które trzeba na bieżąco dbać, np. moderując stronę, obserwując konkurencję oraz śledząc często zmieniający się algorytm Google.

   Sprawa jest dość skomplikowana i czasochłonna, dlatego warto sięgnąć po pomoc doświadczonego specjalisty SEO. Zadba on o naturalne pozycjonowanie Twojej strony w taki sposób, by odwiedzało ją jak najwięcej mieszkańców, osób przebywających w Twojej okolicy i innych zainteresowanych świadczonymi przez Ciebie usługami. Ty będziesz musiał jedynie skupić się na tym, by Ci wszyscy ludzie zdecydowali się na skorzystanie z oferty.

   Co to jest pozycjonowanie strony www?

   Pozycjonowanie w Gdyni to sprawienie, by robot Google dobrze ocenił Twoją stronę i umieścił ją jak najwyżej w lokalnych wynikach wyszukiwania w swojej wyszukiwarce internetowej. Internauci, po wpisaniu szukanego hasła, najczęściej klikają jedynie w linki do stron, które pojawiają się jako pierwsze. Niewiele osób zjeżdża niżej, a zdecydowana większość w ogóle nie przechodzi na drugą stronę. Musisz więc zadbać o to, by pojawiać się od razu po wpisaniu danych fraz kluczowych, związanych z Twoją działalnością.

   Dobre pozycjonowanie lokalne to jednak nie tylko odpowiednie słowa kluczowe, ale również szereg innych działań, dzięki którym Google chce promować i wyświetlać Twoją stronę jak największej liczbie użytkowników. Dzięki temu pojawisz się w wielu miejscach w sieci, zwiększając swoją rozpoznawalność i zdobywając kolejnych, miejscowych klientów. Wpływ ma na to m.in. odpowiednie linkowanie zewnętrzne oraz wewnętrzne, zaplecze SEO, struktura strony czy interesujący dla użytkownika content, który na niej umieścisz.

   Wszystkie te działania są bardzo ważne i muszą zostać przeprowadzone przez eksperta, bo dzięki nim  proces pozycjonowania szybciej przyniesie oczekiwane efekty. Dobry specjalista SEO nie zajmie się tylko jednym aspektem, pozostawiając resztę bez nadzoru, bo to prowadzi do nieefektowności i straty cennego czasu i Twoich pieniędzy. Zamiast tego przygotuje kompleksowy plan zakładający zwiększenie ruchu z wyszukiwarki  i budowę widoczności Twojej strony w sieci w jednym czasie. Oba te aspekty prowadzić natomiast mają do wzrostu zysków, czego bez wątpienia oczekujesz.

   Jakie korzyści przynosi pozycjonowanie witryny zgodnie z zasadami SEO?

   Pozycjonowanie w Gdyni, Warszawie czy Poznaniu zawsze opiera się na ogólnych zasadach SEO (Search Engine Optimization), dostosowanych jednak do lokalnego rynku, siły konkurencji, rodzaju odbiorców itp. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie stworzymy taktykę, która w satysfakcjonującym Cię czasie zacznie przynosić realne efekty. Przede wszystkim będziesz mógł liczyć na:

   • Większe naturalne/organiczne wyniki wyszukiwania,
   • Więcej użytkowników odwiedzających Twoją stronę,
   • Pojawienie się wysoko w wynikach wyszukiwania,
   • Wzrost zysków ze sprzedaży produktów lub usług.

   Opiera się to na prostej zasadzie, zgodnie z którą dobrze przygotowana strona, skuteczny link building, katalogi SEO odsyłające do Twojej witryny i dobre treści na stronie sprawią, że Google uznaje ją za atrakcyjną i przydatną użytkownikowi. Jest to Twoim wielkim sukcesem i prowadzi do wyświetlania się wysoko w wynikach wyszukiwania.

   Im wyżej się znajdziesz, tym więcej osób wejdzie w witrynę zobaczyć, co masz do zaoferowania. Więcej gości to wyższa szansa na zdobycie nowego klienta i zarobienie pieniędzy. Takie są efekty pozycjonowania lokalnego prowadzonego przez doświadczonego eksperta.

   Oferta SEO specjalisty powinna zawierać również kilka kluczowych dla funkcjonowania Twojego serwisu elementów i owocnej współpracy. Dzięki nim Ty również zrozumiesz, co się na Twojej stronie dzieje i dlaczego, a mowa tu m.in. o:

   • Audycie SEO – dzięki niemu dowiemy się, na jakim etapie jest Twoja strona i wspólnie stworzymy strategię dostosowaną do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności;
   • Cenniku SEO – dostosowany do zatwierdzonych działań. Stworzony indywidualnie dla Twojej witryny, zależny od sytuacji rynkowej, intensywności pracy, obecnej sytuacji strony itp.;
   • Regularnych raportach z efektami SEO – dzięki nim będziesz wiedział, na jakim etapie prac jesteśmy. Nie będziesz miał również problemu z dostrzeżeniem zmian i efektów prowadzonych działań.

   Na czym polega lokalne pozycjonowanie serwisu internetowego?

   Efektywne SEO to m.in. dostosowanie strategii rozwoju strony do rynku, na którym chcesz zostać liderem. Pozycjonowanie w  Gdyni jest typem lokalnym, dzięki któremu możesz prześcignąć swoją konkurencję działającą w tym samym mieście czy jego okolicach.

   Dzięki temu lokalna społeczność pozna Twoją firmę i dostrzeże jej znaczenie i zalety. Będziesz miał szansę przekonać mieszkańców do korzystania ze swoich usług czy kupowania oferowanych produktów. Pomogą w tym dobrze dobrane frazy, np. związane z konkretną miejscowością, a także wysoka wydajność strony na urządzenia mobilne, struktura serwisu czy dopasowanie do odbiorców.

   Nie bez znaczenia jest też obecność odnośników do Twojej strony w lokalnych witrynach, portalach i innych stronach. Dzięki temu użytkownicy będą Cię częściej zauważać, zdadzą sobie sprawę z istnienia Twojej firmy, jej znaczenia i zaangażowania w lokalne sprawy.

   Pozycjonowanie lokalne często wykorzystują przedsiębiorcy, których funkcjonowanie uzależnione jest od miejsca prowadzenia działalności. Może to wynikać z faktu oferowania usług okolicznym mieszkańcom, jak i przyciąganiu do siebie osób, które tymczasowo przebywają w danej okolicy, jak np. restauracje czy mechanicy samochodowi nastawieni na obsługę kierowców i turystów.

   Znalezienie się na szczycie wyników wyszukiwania w takiej sytuacji zwykle zapewnia Ci ogromną przewagę nad konkurencją, a dobrze zrobiona strona przyciągnie nowego klienta. Wszystko to nie oznacza jednak, że pozycjonowanie globalne jest bezużyteczne – wszystko zależy od charakteru firmy i rodzaju prowadzonej działalności.

   Skuteczne pozycjonowanie stron – lokalne czy globalne?

   Pozycjonowanie w Gdańsku będzie się zdecydowanie różniło od zwiększania widoczności strony na arenie ogólnopolskiej czy globalnej. Przede wszystkim lokalne działania szybciej przynoszą efekty, ale zakrojone są na mniejszą skalę. Przyciągną do Ciebie mniej ludzi, za to będą oni lepiej dopasowani pod kątem zainteresowania Twoim produktem bądź usługą. Dzięki temu masz większą szansę na przekonanie ich do zakupu i powiększenia swojego zysku.

   Z drugiej strony pozycjonowanie globalne pozwoli Ci dotrzeć do zdecydowanie większej liczby ludzi, ale nie musi się to przełożyć na wzrost sprzedaży. Wynika to z faktu, że o ile nie prowadzisz działalności niezwiązanej z Twoim miejscem przebywania (np. sprzedaż internetowa czy usługi zdalne), to dotarcie do wielu osób w innej części Polski nie wpłynie na więcej zamówień. Często określenie takiej strategii jest zwykłą stratą czasu i pieniędzy.

   Właśnie dlatego przed stworzeniem strategii SEO warto rozważyć najważniejsze kwestie i przemyśleć, jaki rodzaj pozycjonowania będzie najlepszy dla Ciebie. Nie musisz się tym przejmować, nawet jeśli nie jesteś ekspertem w tej dziedzinie – wystarczy, że skorzystasz z usług specjalisty SEO. Z jego pomocą masz szansę na zwiększenie widoczności swojej marki w opłacalny sposób, przynoszący realne korzyści.

   Są również serwisy, które łączą pozycjonowanie lokalne z globalnym. Często robią tak np. wielkie firmy, które mają swoje oddziały w różnych miastach i chcą do nich przyciągnąć konkretnych, okolicznych mieszkańców. Jednocześnie ich celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki w całym kraju, by np. przygotować się na otwieranie filii w kolejnych miastach. Kto wie, może uda Ci się rozwinąć swój biznes do tego stopnia, że za jakiś czas sam przyjmiesz taką strategię?

   Czy pozycjonowanie w Gdyni ma sens?

   Pozycjonowanie w Gdyni – podobnie jak w każdym innym mieście – opiera się na wielu skoordynowanych ze sobą działaniach. Prowadzone są one przez specjalistę SEO na wszystkich płaszczyznach:

   • On-site (linkowanie wewnętrzne, nagłówki, alty, jakościowy content itp.);
   • Off-site (np. link building z lokalnych serwisów, tematyczny itp.).

   Zwiększanie widoczności strony na lokalnym rynku jest opłacalne i ma sens, jeśli będziesz o nie ciągle dbał. Nawet zdobycie najwyższego wyniku w wyszukiwarce Google nie gwarantuje Ci utrzymania tego miejsca już na zawsze. Pamiętaj, że Twoja konkurencja również bezustannie pracuje nad swoim pozycjonowaniem, a wytyczne Google systematycznie się zmieniają i są modyfikowane. Twoja strona musi być dostosowywana do tych wszystkich metamorfoz, podobnie jak do zmieniających się preferencji użytkowników czy rodzaju odbiorców.

   Brzmi to skomplikowanie, ale dobry specjalista SEO może Ci zagwarantować rozpoznawalność wśród mieszkańców i zdecydowaną przewagę nad rywalami. Firmy na lokalnym rynku zwykle dobrze się znają, więc sięgnięcie po doświadczonego profesjonalistę z zewnątrz może ich zaskoczyć i zagwarantować Ci napływ nowych klientów.

   Co Ty będziesz robił w czasie, gdy o naturalne wyniki wyszukiwania będę dbał ja? Będziesz mógł skupić się na rozwoju całego biznesu, produktu czy usługi w taki sposób, by jak największy procent nowych użytkowników przełożył się na wyższe zyski. Dzięki profesjonalnie wykonanej analizie konkurencji dowiesz się też, jak działają Twoi rywale, co będziesz mógł później wykorzystać.

   Skuteczne zwiększenie widoczności serwisu dzięki specjaliście SEO

   Wielu właścicieli witryn internetowych zastanawia się, czy organiczne wyniki wyszukiwania lepiej pozyskiwać z pomocą specjalisty SEO, czy może całej agencji. Samodzielny ekspert to jednak gwarancja zaangażowania w powierzane mu prace. Na jego głowie spoczywa zaledwie kilku dużych klientów, dzięki czemu ma szansę poznać ich od podszewki i doskonale zrozumieć, co jest dla nich najlepsze.

   Ufając specjaliście, możesz liczyć na w pełni bezpieczne pozycjonowanie i nie musisz obawiać się wyuczonych kontaktów rodem z wielkiej korporacji. Za Twoje sprawy nie będą odpowiadały anonimowe osoby. W agencji często każdy dział zajmuje się innym etapem działań pozycjonujących, a z klientami kontaktują się jedynie opiekuni, streszczający ogólnie prace współpracowników.

   Zwracając się do mnie, możesz mieć pewność, że cała strategia pozycjonowania w Gdyni zostanie stworzona od początku do końca z myślą tylko i wyłącznie o Twojej firmie. Wszystkie jej aspekty będą związane z Twoją wizją prowadzenia przedsiębiorstwa, aktualną sytuacją rynkową i działaniami konkurencji. Indywidualne podejście do każdego klienta przynosi bowiem najlepsze i najszybsze efekty. Sam się przekonaj, że pozycjonowanie lokalne może zrobić z Ciebie lidera i pomoże pokonać konkurencję.