Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Bydgoszcz

   Specjalista SEO - Bydgoszcz

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Bydgoszcz

   Pozycjonowanie w Bydgoszczy zapewni Twojej firmie rozpoznawalność na lokalnym rynku, a także pozwoli dotrzeć do nowych klientów. Więcej wejść z darmowych wyników wyszukiwania to większa szansa na zbudowanie rozpoznawalności marki w swoim mieście lub regionie, na czym bez wątpienia szczególnie Ci zależy. Co jednak zrobić, aby lokalne pozycjonowanie strony www miało sens i przynosiło realne efekty w możliwie krótkim czasie?

   Najlepszą drogą jest skorzystanie z usług doświadczonego eksperta, który będzie wiedział, w jaki sposób sprawić, by Twoja firma nabrała wiatru w żagle. Jeśli wyszukiwarki internetowe pokochają Twoją stronę internetową, szybko przyniesie Ci to realne zyski. Prowadzisz firmę w Bydgoszczy? Przekonaj się, że SEO ma moc, a pozycjonowanie witryny na mniejszy obszar nie jest stratą czasu. Zostań lokalnym liderem i zostaw konkurencję daleko w tyle.

    

   Dlaczego pozycjonowanie jest ważne?

   Pozycjonowanie serwisu internetowego (SEO, ang. Search Engine Optimization) to strategia wielotorowa, w której niezbędne jest zadbanie o kilka niezwykle istotnych elementów. Tylko połączenie ich wszystkich przynieść Ci może satysfakcjonujące efekty. Mowa tu m.in. o takich działaniach, jak:

   • Analiza konkurencji,
   • Audyt SEO,
   • Dobór fraz kluczowych,
   • Optymalizacja słów kluczowych,
   • Linkowanie,
   • Odpowiedni układ treści na stronie.

   Specjalista SEO powinien być gotów pomóc Ci również w sytuacjach kryzysowych, takich jak niespodziewane spadki ruchu czy nałożenie filtra od Google. Co więcej, dzięki regularnym raportom będziesz wiedział, jak rozwija się Twoja strona i czy lokalne pozycjonowanie w Bydgoszczy przynosi efekty.

   Dobrze skoordynowane działania sprawią, że Twoja strona zyska rozpoznawalność i widoczność wśród lokalnej społeczności. Naturalne pozycjonowanie jest w pełni bezpieczne i zaprowadzi Cię na samą górę wyników wyszukiwania Google, czyli dokładnie na miejsca, w które internauci klikają najchętniej.

   Badania pokazują, że trzy pierwsze miejsca w wyszukiwarce są najczęściej odwiedzane przez internautów. Zdecydowanie mniej osób klika w pozycje TOP 10, a większość nawet nie zagląda na drugą stronę. Właśnie dlatego musisz zadbać o to, by wyprzedzić konkurencję i być od niej wyżej. Co będziesz z tego miał w praktyce?

   Twoją nagrodą będzie zwiększenie ruchu z wyszukiwarki, a więcej odwiedzin to większa szansa na zdobycie nowych klientów i wzrost zysków. To również okazja do przejęcia klientów konkurencji oraz wypracowanie pozycji nowego, lokalnego lidera. Zwiększenie widoczności serwisu to również budowa eksperckiego wizerunku Twojej marki, przyzwyczajenie do niej mieszkańców, nawiązanie z nimi relacji i dotarcie z ofertą do osób, które wcześniej nie wiedziały o istnieniu Twojej firmy.

   Optymalizacja strony zgodnie z zasadami SEO przyniesie Ci realne, długofalowe efekty. Będziesz mógł się nimi cieszyć o wiele dłużej niż jednorazową, kosztowną kampanią reklamową. Budowa widoczności to proces, którego wyniki będziesz mógł cały czas obserwować.

   Firmy, które zaniedbują wygląd i funkcjonalność swojej strony internetowej, a często w ogóle nie można ich znaleźć w Google, sukcesywnie tracą klientów. W dobie powszechnego dostępu do Internetu brak aktywności w sieci oznacza często upadek firmy. Nie pozwól, by taki scenariusz spotkał również Ciebie i wykorzystaj potęgę Internetu do swoich celów.

    

   Co to jest pozycjonowanie lokalne?

   Pozycjonowanie w Bydgoszczy to szansa dla Twojej firmy na wybicie się na lokalnym rynku. Algorytm Google bierze pod uwagę wiele wytycznych, promując konkretne strony internetowe. Niezwykle ważne jest m.in. miejsce pobytu użytkownika, dzięki któremu wyświetlają mu się firmy znajdujące się w pobliżu. Skuteczne pozycjonowanie sprawi, że Twoja witryna będzie pojawiała się pierwsza, a potencjalni klienci przyjdą do Ciebie, zamiast do konkurencji.

   Korzystając z pozycjonowania lokalnego, będziesz miał szansę zaprezentować swoją ofertę mieszkańcom miasta, w którym działasz. Wzmocnisz tym ich zaufanie i ugruntujesz swoją pozycję na rynku. Naturalne pozycjonowanie pokaże Twoje przedsiębiorstwo też w dobrym świetle, jako wartościowe, wysoko umieszczane i doceniane przez Google.

   Właściwa struktura serwisu, słowa kluczowe, link building czy wydajność strony na urządzenia mobilne zapewni wygodę użytkownikom, a także sprawi, że pozytywnie oceni ją robot Google. Tak kompleksowe podejście do kwestii pozycjonowania szybko przełoży się na odwiedziny, wzrost popularności, a to z kolei na zyski. Wygodny serwis to również szansa na przekonanie odwiedzających, by wkrótce wrócili i polecali Cię dalej.

    

   Czy każda strona pozycjonuje się lokalnie?

   Oczywiście nie jest tak, że każdej firmie zależy na pozycjonowaniu lokalnym – wszystko zależy od charakteru działalności czy oferowanej usługi. Często firmy funkcjonujące stacjonarnie lub świadczące usługi w danym mieście czy regionie chcą zyskać rozpoznawalność wśród lokalnej społeczności.

   Z drugiej strony często turyści czy przyjezdni szukają np. otwartych restauracji albo mechaników samochodowych sprawdzonych i polecanych w okolicy. W tej sytuacji wysoka pozycja w wyszukiwaniu lokalnym zagwarantuje Ci wyświetlanie się w pierwszej kolejności i będziesz miał szansę zyskać nowego klienta.

   Zapytania z dopiskiem nazwy miejscowości mogą zatem do Ciebie przyciągnąć użytkowników, którym szczególnie zależy na specjaliście świadczącym swoje usługi na danym terenie. Sprawmy razem, aby te osoby trafiły właśnie do Ciebie. Twoja oferta może widnieć na samej górze wyszukiwań związanych z branżą, w której działasz w Bydgoszczy.

    

   Skuteczne pozycjonowanie w Bydgoszczy

   Pozycjonowanie sklepów internetowych i innych serwisów to operacja na szeroką skalę. Szereg działań wykonywanych przez specjalistę SEO ma prowadzić do zwiększenia widoczności Twojej strony, Ty jednak również musisz wiedzieć, za co płacisz. Właśnie dlatego tak ważne jest zdecydowanie się na fachowca z doświadczeniem, którego działania są w pełni transparentne.

   Warto korzystać z usług specjalistów, których oferty są szyte na miarę, pod konkretnego klienta. Zindywidualizowana strategia to gwarancja rozpoznania rynku, potrzeb użytkowników, a także działań konkurencji. Ważne jest tu działanie na każdej płaszczyźnie, tzn.:

   • On-site – działania na Twojej stronie internetowej (UX, alty, linkowanie wewnętrzne, struktura strony, nagłówki, frazy kluczowe, budowa tekstu itp.);
   • Off-site – działania poza Twoją stroną internetową (zaplecze wysokojakościowych linków, np. katalogi SEO odsyłające do Twojej witryny).

   Oferta SEO specjalistów bywa bardzo zróżnicowana, dlatego warto postawić na tego, który gwarantuje działania jak najbardziej kompleksowe. Dzięki temu możesz mieć pewność, że żaden istotny element pozycjonowania lokalnego nie zostanie pominięty, a na efekty nie będziesz musiał czekać zbyt długo.

   Nie bez znaczenia jest również cennik SEO specjalistów. Pamiętaj, że pozycjonowanie w Bydgoszczy, Warszawie czy jakimkolwiek innym mieście zależy od bardzo wielu czynników. Pod uwagę trzeba wziąć obecne zaplecze SEO Twojej strony i gotowy content, frazy kluczowe, siłę konkurencji, branżę i szereg innych zmiennych. Właśnie dlatego warto skorzystać w pierwszej kolejności z audytu strony. Na jego podstawie ekspert będzie w stanie przygotować dla Ciebie konkretną, atrakcyjną ofertę, opartą na doświadczeniu oraz sytuacji lokalnego rynku, na którym chcesz stać się istotnym graczem.

    

   Korzyści z optymalizacji SEO i zwiększenia widoczności na lokalnym rynku

   Bezpieczne pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci na zdobycie ruchu z organicznych wyników wyszukiwania. Niestety jednak nie działa to tak, że „zrobienie SEO” wprowadzi Cię do TOP 3 wyników wyszukiwania w Google za zawsze. Konieczna jest ciągła i nieprzerwana praca, która sprawi, że utrzymasz się na szczycie. Pamiętaj, że konkurencja też może robić wszystko, by Cię w tym rankingu wyprzedzić. Właściwie prowadzone, efektywne SEO działanie zapewnią Ci:

   • Wzrost liczby zapytań ze strony internetowej;
   • Wzrost naturalnych/organicznych wyników wyszukiwania w Google;
   • Wzrost sprzedaży towaru lub usługi;
   • Wzrost rozpoznawalności firmy wśród lokalnej społeczności;
   • Przewagę nad lokalną konkurencją.

   Jeśli powierzysz mi działania związane ze zwiększeniem widoczności Twojej strony w sieci, sam będziesz mógł w pełni skupić się na rozwoju swojej oferty. Przyciągnę do Ciebie nowych, potencjalnych klientów, a Ty przekonasz ich, że Twój produkt lub usługa są im naprawdę potrzebne. Dzięki temu efekty pozycjonowania przełożą się na faktyczne zyski, a Ty będziesz mógł rozwijać swoją firmę bez zamartwiania się zmiennymi wytycznymi Google, pozyskiwaniem linków czy walką o frazy kluczowe.

   Rozwój biznesu jest niemożliwy bez ciągłego dbania o rozpoznawalność marki i docierania do nowych klientów. Wielu przedsiębiorców jednak bagatelizuje efektywne SEO, skupiając się wyłącznie na płatnych reklamach. Ich efekt jest jednak krótkotrwały i niezbyt satysfakcjonujący, jeśli nie połączysz ich z pozycjonowaniem, lokalnym linkowaniem, stworzeniem wizytówki i szeregiem innych ruchów marketingowych.

   Pozycjonowanie w Bydgoszczy niczym nie różni się od wzrostu widoczności firmy działającej w Warszawie, Gdańsku czy mniejszym mieście. Grunt to przygotować odpowiednią strategię i konsekwentnie ją realizować. Efekty SEO nie są widoczne od razu, ale wzrost wyszukiwań i odwiedzin na stronie nastąpi na pewno i nie musisz się o to martwić. Po prostu zaufaj osobie, która dokładnie wie, co robi.

    

   Czy warto skorzystać z usług SEO specjalisty?

   Freelancerzy zajmujący się pozycjonowaniem stron internetowych i marketingiem internetowym znają swoje zadania od podszewki. Nie są jak wielkie firmy, w których poszczególne działy odpowiadają za różne elementy budowania widoczności. Dzięki temu specjalista pozna szybko Twoją firmę w najmniejszych szczegółach i będzie w stanie bez problemu wyjaśnić Ci każdą kwestię, nawet jeśli nie znasz się na SEO.

   Specjalista od pozycjonowania zazwyczaj jest też niezwykle zaangażowany w każde swoje zlecenie, któremu poświęca bardzo dużo czasu. Freelancerzy charakteryzują się doskonałym nawiązywaniem kontaktu ze swoimi klientami, stanowiąc dla nich wsparcie na każdym etapie rozwoju i promocji witryny. Pozycjonowanie w Bydgoszczy, Gdańsku czy Warszawie? Zdalnie możliwe jest zbadanie każdego rynku, a Ty zyskasz dzięki temu spojrzenie osoby z zewnątrz, która oceni Twoją sytuację obiektywnie.

   Pozycjonowanie w dużych miastach jest koniecznością i nie warto na nim oszczędzać. Budując swoją markę, musisz prześcignąć konkurencję, a także przekonać potencjalnych klientów, że gwarantujesz produkt lub usługę najwyższej jakości. Często masz na to tylko jedną szansę, trwającą kilka chwil – od momentu pojawienia się w wynikach wyszukiwania. Zadbaj więc o to, by tej sytuacji na zmarnować i doczekać się powiększenia zysków płynących ze wzrostu widoczności witryny.

   Nie przejmuj się skomplikowanymi algorytmami i zmieniającymi się wytycznymi Google. Daj sobie spokój z samodzielnym zdobywaniem bezpiecznych linków i obserwowaniem konkurencji. Skontaktuj się ze mną, a wspólnie wyprowadźmy Twoją firmę na szczyt lokalnego rynku przy pomocy pozycjonowania lokalnego.