Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Łódź

   Specjalista SEO - Łódź

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Łódź

   Stworzenie atrakcyjnej strony internetowej to dopiero pierwszy krok na drodze do sukcesu. Jeżeli chcesz go osiągnąć, musisz jeszcze znaleźć odpowiedni sposób na promocję witryny – tak, aby zwiększyć widoczność serwisu i dotrzeć do dużej liczby potencjalnych klientów.

   Jaki jest najlepszy sposób na budowę widoczności? Odpowiedź może być tylko jedna – pozycjonowanie, czyli metoda znana i ceniona na całym świecie, która pomogła już wielu przedsiębiorcom przebić się przez dużą konkurencję i skutecznie zawalczyć o fotel lidera rynku!

   Jako specjalista SEO, oferuję Ci skuteczne pozycjonowanie w Łodzi oraz okolicach, dzięki któremu Twoja firmowa strona zyska na popularności, a Ty będziesz mógł w błyskawicznym tempie rozwijać swój biznes. Niewiele dzieli Cię od sukcesu, dlatego sprawdź, czym jest pozycjonowanie i w jaki sposób pomogę Ci w realizacji celów!

   Skuteczne pozycjonowanie w Łodzi, czyli sposób na sukces biznesowy

   Pozycjonowanie witryny, znane również jako SEO (z ang. Search Engine Optimization) to jedna z tych metod promowania stron internetowych, z której korzystają zarówno niewielkie biznesy, jak też największe korporacje. Wynika to przede wszystkim z ogromnej skuteczności pozycjonowania oraz możliwości bardzo dokładnego mierzenia jego efektów.

   Dzięki temu wiesz, ile i za co płacisz oraz możesz dokładnie dowiedzieć się, jak dotychczasowe działania promocyjne wpłynęły na widoczność Twojej strony internetowej.

   Czym w praktyce jest pozycjonowanie serwisu internetowego?

   To działania wykonywane zarówno wewnątrz witryny (on-site), jak i poza nią (off-site), które mają na celu podniesienie pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że Twoja firmowa witryna znajdzie się wysoko w Google i stanowić będzie odpowiedź na pytania i hasła, jakie użytkownicy wyszukiwarki, a więc Twoi potencjalny klienci, wpisują w Google. W ten sposób znajdziesz się nad konkurencją i wzrosną szanse na to, że klient szybciej odwiedzi Twój serwis, niż konkurencyjną stronę.

   Naturalne pozycjonowanie, przeprowadzone przez specjalistę SEO z wieloletnim doświadczeniem, jest sposobem na sukces biznesowe. Dzisiaj widoczność w Internecie ma bowiem ogromne znaczenie i pozwala docierać do szerokiego grona odbiorców, a co za tym idzie – zachęcać ich do skorzystania z firmowej oferty. W przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych metod promocji, SEO jest tańsze, daje lepsze efekty i jest w pełni mierzalne.

   Skorzystaj z pozycjonowania w Łodzi, jeżeli zależy Ci na rozwijaniu swojego biznesu i zaistnieniu w świadomości klientów!

   Chcesz zdobyć klientów w swoim mieście? Postaw na pozycjonowanie lokalne!

   Moja oferta skierowana jest zarówno dla tych firm, które pragną pozycjonować się globalnie, jak też lokalnie – np. w jednym mieście czy regionie. Oferuję skuteczne promowanie stron internetowych w Łodzi, dzięki któremu:

   • dotrzesz do klientów zainteresowanych produktami lub usługami w Łodzi oraz okolicy
   • zwiększysz przychody ze sprzedaży, a Twoja marka zaistnieje w świadomości klientów
   • zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy oraz zyskasz zaufanie wielu klientów
   • zyskasz pozycję eksperta w swojej branży
   • wypromujesz się zarówno na rynku lokalnym, jak też w Internecie

   Pozycjonowanie w Łodzi to opcja skierowana zarówno do właścicieli mniejszych, jak i większych firm. Skorzystać z niego mogą także osoby prowadzące sklepy internetowe i świadczący różnego rodzaju usługi. SEO pomoże Ci niezależnie od tego, jakie masz doświadczenie, jak prezentuje się Twoja oferta i jaką branże reprezentujesz.

   To szansa dla każdego przedsiębiorcy, który patrzy w przyszłość i dąży do sukcesu biznesowego!

   W czym pomoże specjalista SEO?

   Jako specjalista, oferuję bezpieczne pozycjonowanie, zgodne z wytycznymi Google oraz potrzebami użytkowników Internetu. Moje działania są kompleksowe, dzięki czemu jestem w stanie od lat pomagać przedsiębiorcom w osiąganiu upragnionego sukcesu.

   Pozycjonowanie w Łodzi jest wieloetapowe i składa się z wielu działań. Na co możesz liczyć, oddając w moje ręce swoją firmową witrynę?

   1. Kompleksowy audyt SEO i wybór fraz kluczowych.

   Początek współpracy to poznanie Twoich potrzeb i celów biznesowych, a następnie kompleksowy audyt. Dokładnie przeanalizuję Twoją stronę internetową, branżę, w jakiej działasz oraz konkurencję, z którą się mierzysz. Pozwoli mi to opracować kompleksową strategię działania i wybrać słowa kluczowe, które pozwolą na pozycjonowanie sklepu internetowego albo firmowej witryny.

   1. Optymalizację strony internetowej.

   Po opracowaniu strategii i wybraniu odpowiednich fraz kluczowych, mogę zająć się Twoją witryną. Zadbam o nagłówki, alty, linkowanie wewnętrzne, strukturę serwisu, wydajność strony na urządzeniach mobilnych, prędkość jej ładowania i inne aspekty, dzięki którym pozycjonowany serwis zostanie doceniony zarówno przez roboty Google, jak i Twoich potencjalnych klientów. Wszystko to pozwoli na znaczne zwiększenie ruchu z wyszukiwarki.

   1. Profesjonalny link building.

   Jednym z najważniejszych etapów pozycjonowania strony internetowej jest linkowanie. Dzięki odnośnikom z zewnętrznych serwisów, które będą kierowały do Twojej witryny, strona zostanie doceniona przez Google i uznana jako godna zaufania oraz odwiedzania. A co za tym idzie – podniosą się jej pozycje w wynikach wyszukiwania. Korzystam wyłącznie z cenionych serwisów i zapleczy SEO, dzięki czemu proces ten przebiega sprawnie i naturalnie.

   1. Dostarczenie wysokiej jakości contentu.

   Współpracuję z cenionymi copywriterami, którzy zadbają o to, aby treść na stronie Twojej firmy była profesjonalna. Dzięki temu nie tylko poprawią się pozycje witryny w Google, ale również zyskasz możliwość zbudowania pozycji eksperta w swojej dziedzinie, a także – dzięki skutecznej reklamie i zastosowaniu języka korzyści – skuteczniej zachęcisz potencjalnych klientów do skorzystania z oferty. Zapewnię Ci najlepsze opisy produktów, artykuły blogowe, a także inne treści, które zbudują Twój sukces.

   1. Analizy i raporty.

   Na tym wszystkim pozycjonowanie w Łodzi się nie kończy. Jest to bowiem proces długofalowy, który wymaga obserwacji efektów, analiz oraz wdrażania modyfikacji. Tylko dzięki temu możliwe jest osiągnięcie sukcesu. Stawiając na moją ofertę SEO, zyskasz comiesięczne raporty i pewność, że wszelkie prace będą prowadzone niezwykle pieczołowicie.

   Dlaczego moja oferta SEO jest godna uwagi?

   Działam w branży od lat, a SEO to moja pasja. Doskonale znam algorytmy Google, wiem czego potrzeba do podnoszenia pozycji stron w wynikach wyszukiwania i współpracuję ze specjalistami z innych dziedzin, jak programowanie, web developing czy copywriting.

   Stawiając na moją ofertę SEO, możesz liczyć na:

   • Kompleksowe usługi SEO – od opracowania strategii, do późniejszych analiz efektów
   • Bezpieczne pozycjonowanie w oparciu o wytyczne Google
   • Wysoką skuteczność, a więc pozycje w TOP3 wyników wyszukiwania
   • Fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy
   • Doskonałą atmosferę i uczciwość
   • Atrakcyjne ceny pozycjonowania w Łodzi

   Łącząc wiedzę, doświadczenie i najlepsze narzędzia SEO, jestem w stanie skutecznie promować nawet strony firm, które zmagają się z dużą konkurencją. Dzięki pozycjonowaniu nawet mniejsi gracze mogą zaistnieć w Internecie – nie zapominaj o tym!

   Jakie korzyści zyskasz, wybierając pozycjonowanie w Łodzi?

   • Zwiększenie widoczności strony w Internecie
   • Większy ruch na stronie
   • Większe zainteresowanie ofertą
   • Lepszą sprzedaż produktów i usług
   • Pozytywny wizerunek firmy
   • Zaufanie do marki
   • Pozycję eksperta w branży
   • Znaczne oszczędności

   Ile to kosztuje?

   Cennik pozycjonowania to kwestia indywidualna. Wszystko zależy od ilości prac, konkurencji, stanu witryny czy celów, jakie przed sobą postawiłeś. Moim zadaniem jest dopasować działania SEO pod kątem Twojego budżetu i poprowadzić wszelkie prace w taki sposób, abyś mógł osiągnąć sukces.

   Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile zapłacisz za pozycjonowanie w Łodzi – skontaktuj się ze mną i przedstaw swoje potrzeby!

   Zapraszam do owocnej współpracy!

   Pozycjonowanie serwisów internetowych to dzisiaj najlepsza metoda promocji strony w sieci. Dlatego też korzysta z niej tak wiele osób i tak wiele firm dzięki niej może płynnie rozwijać swój biznes. Korzystając z moich usług, możesz liczyć na długofalowe efekty – przekonaj się o tym sam!