Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Kraków

   Specjalista SEO - Kraków

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Kraków

   Rozpoczynasz prowadzenie własnej firmy i chcesz z miejsca stać się konkurencyjny dla innych marek, które są obecne na rynku od wielu lat?

   A może rozwijasz biznes już od dłuższego czasu, ale uzyskiwane wyniki wciąż dalekie są od tych, jakich oczekujesz?

   Odpowiedzią na Twoje potrzeby, niezależnie od stażu, wielkości firmy czy branży w jakiej działasz, jest pozycjonowanie w Krakowie. To najlepszy współcześnie sposób na promocję oferty, który pozwoli Ci zaistnieć zarówno w Internecie, jak też na lokalnym rynku.

   Jako specjalista SEO, oferuję pozycjonowanie serwisu internetowego w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze dostępne narzędzia. Moim zadaniem jest skuteczna budowa widoczności Twojej firmowej strony, a co za tym idzie – umożliwienie Ci docierania do dużej liczby klientów i skutecznego promowania produktów oraz usług.

   Sprawdź, czym jest skuteczne pozycjonowanie w Krakowie, jakie korzyści daje i dlaczego, chcąc osiągnąć sukces, warto postawić na specjalistę SEO!

   Czym jest pozycjonowanie stron?

   Pozycjonowanie serwisu internetowego stało się niezwykle popularne na całym świecie. Nazywane jest również SEO (Search Engine Optimization) i polega na działaniach specjalistów, mających na celu wywindowanie strony WWW na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google – najlepiej TOP3. To metoda promowania, która opiera się na wielu pracach – zarówno w obrębie serwisu (on-site), jak również na zewnątrz (off-site). Naturalne pozycjonowanie polecane jest wszystkim firmom:

   • małym, dużym i średnim;
   • nowopowstałym oraz istniejącym od dłuższego czasu;
   • oferującym produkty lub usługi;
   • działającym w różnych branżach;
   • posiadających mniejszą lub większą konkurencję.

   Niezależnie więc od tego, jaki rodzaj przedsiębiorstwa prowadzisz, pozycjonowanie w Krakowie pozwoli Ci zbudować widoczność strony w Internecie i tym samym dotrzeć do potencjalnych klientów. Im wyżej witryna będzie w wynikach wyszukiwania Google, tym większe będą szansę na to, że odwiedzi ją więcej osób, a Ty wygrasz wyścig z konkurencją.

   Uwaga! Pozycjonowanie stron internetowych polega na promowaniu ich w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania. Uzupełnieniem tej metody są kampanie Google Ads, które pozwalają wyświetlać stronę w płatnych wynikach Google.

   Pozycjonowanie lokalne – alternatywa dla wielu firm

   Mówiąc o pozycjonowaniu, większość osób myśli przede wszystkim o globalnym promowaniu strony internetowej. Tymczasem jest to również metoda doskonała do tego, by zwiększyć zainteresowaniem produktami lub usługami na lokalnym rynku.

   Dlatego też oferują Ci pozycjonowanie w Krakowie i okolicach, które – dzięki zastosowaniu odpowiednich słów kluczowych, optymalizacji strony oraz mapom Google – pozwoli Ci docierać do klientów na konkretnym obszarze. Jest to rozwiązanie niezwykle skuteczne, z którego korzystają właściciele firm usługowych, restauracje, hotele i nie tylko.

   Pozycjonowanie sklepów internetowych – gwarancja sukcesu e-commerce

   Jako doświadczony specjalista SEO, jestem w stanie zaproponować Ci także pozycjonowanie sklepu internetowego. Sprzedaż online cieszy się bowiem ogromną popularnością, nie wymaga wynajmowania lokalu i daje możliwość rywalizowania o klientów nawet z większymi markami.

   Jeżeli więc prowadzisz sklep online i chcesz, aby został on dostrzeżony przez klientów – zapraszam do kontaktu. Skuteczne pozycjonowanie pozwoli zwiększyć jego popularność i przybliży Cię do upragnionego sukcesu biznesowego!

   Co zyskasz, stawiając na naturalne pozycjonowanie?

   Wiesz już, czym jest pozycjonowanie, dlatego warto powiedzieć nieco więcej na temat korzyści, jakie zyskasz po skorzystaniu z niego. Tą najważniejszą jest zwiększenie widoczności serwisu w Internecie, co wiąże się z wieloma innymi korzyściami. Stawiając na pozycjonowanie w Krakowie albo jakimkolwiek innym mieście:

   • zwiększysz ruch z wyszukiwarki na swojej stronie internetowej, a to duży krok do tego, by więcej potencjalnych klientów zapoznało się z Twoją ofertą;
   • zwiększysz przychody ze sprzedaży, ponieważ im więcej osób zapozna się z Twoją ofertą, tym więcej zdecyduje się na zakup produktów lub usług, jakie oferujesz;
   • unikniesz wielu zmarnowanych szans sprzedaży, ponieważ naturalne pozycjonowanie to sposób na trafianie do klientów należących do Twojego bezpośredniego targetu;
   • zbudujesz pozytywny wizerunek swojej firmy, zaufanie klientów, a także pozycję eksperta w branży, co wpłynie pozytywnie na rozwój Twojego biznesu w przyszłości;
   • zaoszczędzisz sporo pieniędzy, ponieważ pozycjonowanie w Krakowie jest skuteczne i pozwoli Ci na promocję niezależnie od budżetu jaki posiadasz;
   • zyskasz pewność, co do efektywności działań – otrzymasz bowiem raporty z przeprowadzonych prac oraz wyniki, jakie dało SEO.

   Wszystko to sprawia, że pozycjonowanie w Google jest metodą powszechnie cenioną i popularną na całym świecie. Jeżeli chcesz cieszyć się korzyściami, jakie daje, wystarczy skorzystać z usług doświadczonego specjalisty SEO.

   Potrzebujesz skutecznej promocji? Postaw na specjalistę SEO!

   Jestem specjalistą SEO, który działa w branży od wielu lat. W tym czasie zdobyłem wiedzę, doświadczenie i poznałem algorytmy Google na tyle dobrze, by zapewniać klientom biznesowym efektywne pozycjonowanie – zarówno stron internetowych, jak też sklepów online. Moim najważniejszym celem jest efekt adekwatny do potrzeb i oczekiwań klienta, dlatego współpracę ze mną nawiązują zarówno właściciele mniejszych firm, jak też dużych korporacji.

   Pozycjonowanie stron przeprowadzam w sposób kompleksowy – od poznania Twoich potrzeb i stworzenia indywidualnej strategii SEO, aż do analizy wyników i wprowadzania modyfikacji. Dzięki temu Ty zostajesz odciążony od wszelkich obowiązków i możesz skupić się na swojej podstawowej działalności.

   Najważniejsze etapy pozycjonowania strony

   Pozycjonowanie w Krakowie do wieloetapowy proces, który wymaga przeprowadzeniu różnego rodzaju prac. Do tych najważniejszych zaliczamy:

   • audyt SEO, który polega na dokładnym zapoznaniu się z Twoją firmową witryną, a także branżą w jakiej działasz i konkurencją;
   • opracowanie strategii SEO oraz dobór słów kluczowych, na które pozycjonowana będzie strona internetowa;
   • optymalizację serwisu, w tym zadbanie o strukturę strony, nagłówki, alty, linkowanie wewnętrzne, meta dane, wydajność strony na urządzeniach mobilnych, prędkość ładowania i wiele innych;
   • link building, czyli linkowanie, które pozwala na zwiększenie popularności strony i podnoszenie jej pozycji w wyszukiwarkach internetowych;
   • tworzenie contentu, a więc treści na stronie, które z jednej strony spełniają oczekiwania robotów Google, a z drugiej zachęcają klientów do skorzystania z oferty;
   • analizy i raporty, dzięki którym wiesz, jakie wyniki daje moja praca, a ja mogę wprowadzać modyfikacje, by osiągać jeszcze lepsze efekty w przyszłości.

   Takie kompleksowe pozycjonowanie w Krakowie pozwala osiągnąć długofalowe efekty i wypromować każdy biznes – dlatego też zachęcam do kontaktu!

   7 powodów, dla których warto na mnie postawić

   1. Skuteczność. Od lat osiągam doskonałe wyniki dzięki wiedzy, doświadczeniu i znajomości wytycznych Google oraz potrzeb klientów.
   2. Profesjonalizm. Jestem zawodowcem, który stosuje wyłącznie najlepsze, sprawdzone metody i jest do dyspozycji klienta na każdym etapie współpracy.
   3. Zaangażowanie. Pozycjonowanie to liczne przeszkody, które trzeba pokonać – ja działam tak, by skutecznie mierzyć się nawet z największymi przeciwnościami, jak np. duża konkurencja.
   4. Dostęp do narzędzi. Dzięki nim moje działania SEO są jeszcze skuteczniejsze, a Ty nie musisz tracić pieniędzy na zakup dodatkowych rozwiązań.
   5. Atrakcyjny cennik SEO. Wybierając moje usługi, możesz liczyć na najlepszy stosunek ceny do jakości pozycjonowania.
   6. W pełni indywidualne podejście. Każdy klient – niezależnie od budżetu czy wielkości prowadzonej firmy – jest dla mnie tak samo ważny.
   7. Współpraca ze specjalistami. Korzystam ze wsparcia copywriterów, programistów i web deweloperów, dzięki czemu jestem w stanie zadbać o SEO w sposób kompleksowy.

   Zapraszam do skorzystania z usług pozycjonowania stron WWW

   Chcesz rozpocząć skuteczną promocję swojej strony internetowej już teraz i zdobyć wielu nowych klientów? W takim razie nie czekaj i skontaktuj się ze mną – pomogą Ci obrać kurs na sukces!