Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Lublin

   Specjalista SEO - Lublin

   Pozycjonowanie w Lublinie

   Lublin to jedno z największych miast na wschodzie Polski. To jednocześnie bardzo duży rynek, a więc zatem idealne miejsce, żeby zarabiać i rozwijać biznes. Czy możesz pozwolić sobie na to, żeby tracić pieniądze, ponieważ Twoja strona internetowa nie jest odpowiednio widoczna w sieci? Tylko kompleksowe działanie pozwoli Ci zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku.

   Potrzebujesz w tym pomocy? Jestem do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się ze mną teraz! Otrzymasz wsparcie profesjonalnego SEO freelancera.

   Skorzystaj z mojej oferty, jeśli:

   • ruch na Twojej stronie internetowej jest mały;
   • Twoja witryna notuje coraz mniej wejść i nie wiesz, dlaczego tak się dzieje;
   • masz coraz mniej zamówień od klientów;
   • widzisz, że konkurencja rośnie w siłę;
   • chcesz uruchomić nowy biznes i liczysz na wielu klientów online;
   • nie chcesz tracić pieniędzy, a potencjalni klienci nie mogą znaleźć Twojej strony internetowej.

   Przestań tracić potencjalnych klientów! Z moją pomocą umocnisz się na lokalnym rynku w Lublinie.

   Dla kogo pozycjonowanie stron internetowych?

   Skorzystaj z mojej oferty działań SEO bez względu na to, czy działasz tylko online, czy też prowadzisz sprzedaż stacjonarną. Pozycjonowanie w Lublinie jest dla wszystkich, którzy chcą prowadzić biznes kompleksowo, z rozmachem i nie chcą tracić żadnych klientów.

   Prowadzisz e-sklep i sklep stacjonarny w Lublinie? Proponuję naturalne pozycjonowanie sklepów internetowych.

   Chcesz zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki w Lublinie? Zoptymalizuję Twoją stronę www i zrealizuję skuteczny link building, co zwiększy Twoją widoczność online.

   Pragniesz skutecznie zaprezentować ofertę Twojej firmy na lubelskim rynku? Podpowiem, jak przygotować właściwie wizytówkę biznesową online i wypromuję ją w Internecie.

   Chcesz zarabiać w Lublinie? Pomogę Ci w tym profesjonalnie!

    

   Zwiększenie ruchu z wyszukiwarki – dlaczego jest ważne?

   Prowadząc biznes w Lublinie, powinieneś skoncentrować się przede wszystkim na lokalnym rynku. Do takiej promocji idealnie nadaje się także Internet. Istotne jest zwiększenie ruchu z wyszukiwarki Google. To właśnie dzięki niej można pozyskać bardzo wielu klientów. Internauci poszukują nie tylko informacji, ale i różnych produktów oraz usług w Lublinie, wpisując przy tym odpowiednie słowa kluczowe (np. opony Lublin, meble Lublin, promocje Lublin). Liczy się jednak tylko kilka pierwszych wyników wyszukiwania. Im wyżej jesteś na liście wyników, tym większe prawdopodobieństwo, że internauta kliknie Twój link i wejdzie na Twoją stronę internetową. Każda taka osoba to Twój potencjalny klient! Naturalne/organiczne wyniki wyszukiwania to doskonały sposób, żeby zaprosić mieszkańców Lublina do Twojego sklepu lub firmy. Czy naprawdę możesz sobie pozwolić na to, żeby nie przejąć użytkowników Google?

    

   Jak działa wyszukiwarka Google?

   Na rynku działają różne wyszukiwarki internetowe, ale najpopularniejszą jest Google. Musisz wiedzieć, że robot Google nieustannie przeczesuje Internet w poszukiwaniu nowych stron internetowych, ale odwiedza także te, na których był już wcześniej. W ten sposób sprawdza, jakie zmiany pojawiły się w tych witrynach. Potem specjalny algorytm Google analizuje różne aspekty strony www (np. treść na stronie), ocenia ją i umieszcza na wybranej pozycji w wynikach wyszukiwania. Skąd wiadomo, co jest ważne w takiej analizie? Szczegóły są oczywiście tajne, ale Twoja strona internetowa powinna spełniać wytyczne Google i wtedy ma dużą szansę na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Moja oferta SEO (Search Engine Optimization) to kompleksowe działania, które ułatwią znalezienie się w TOP10, a nawet w TOP5 Google na różne frazy kluczowe.

    

   Lokalne pozycjonowanie stron www w Lublinie

   Pozycjonowanie na lubelskim rynku to bardzo wiele zalet:

   • dotrzesz ze swoją ofertą do mieszkańców Lublina, którzy są naprawdę zainteresowani Twoimi produktami lub usługami;
   • zbudujesz rozpoznawalną markę na lokalnym rynku;
   • zyskasz wizerunek eksperta w Lublinie i pod Lublinem;
   • pokonasz konkurencję działającą w Lublinie;
   • bez dużych nakładów finansowych zrealizujesz dużą kampanię marketingową, o której będzie głośno;
   • z moją pomocą dostosujesz swoją stronę do wytycznych Google;
   • zyskasz zaufanie klientów;
   • zbudujesz pozytywny wizerunek swojej marki.

   To tylko kilka korzyści, ale jest ich o wiele więcej. Chcesz poznać je wszystkie? Zapraszam do kontaktu! Już od dziś promuj swoją stronę internetową na frazy związane z Lublinem!

   Lokalne pozycjonowanie witryny – na czym polega?

   Lokalne pozycjonowanie nie jest prostym procesem. Jeśli będzie prowadzone w sposób nieodpowiedni, efekty SEO nie będą zadowalające. Warto przekazać ten złożony proces w ręce specjalisty, który ma doświadczenie w pozycjonowaniu. Chętnie przygotuję dla Twojej firmy spersonalizowaną ofertę, dopasowując ją ściśle do potrzeb Twojej marki i opracuję kompleksową strategię działania SEO na rynku lubelskim. Doskonale bowiem wiem, że każdy klient jest inny i każda firma ma inne potrzeby oraz wymagania. Dlatego właśnie do pozycjonowania stron www w Lublinie podchodzę indywidualnie. Analizuję branżę klienta, sprawdzam jego konkurencję na rynku, weryfikuję stronę internetową klienta i opracowuję strategię SEO, uwzględniając przy tym najnowsze trendy w branży klienta. Zawsze trzeba zacząć od trafnej diagnozy, żeby potem zaplanować skuteczny harmonogram działań lokalnego pozycjonowania.

    

   Jak przebiega pozycjonowanie serwisu internetowego z Lublina?

   Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, ale i z największą starannością. Nie mogę pozwolić sobie na błędy, bo przez lata budowałem moją markę i jej prestiż. Możesz być zatem spokojny o mój profesjonalizm. Pozycjonowanie serwisu w Lublinie składa się z całego szeregu działań, które razem tworzą skuteczną strategię SEO.

   Na początek przeprowadzam audyt SEO. To drobiazgowa analiza, w czasie której sprawdzana jest struktura strony www oraz inne jej elementy, które mają wpływ na widoczność w wyszukiwarce Google – to między innymi nagłówki, alty, linkowanie wewnętrzne, wydajność strony na urządzenia mobilne itd. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja strony www.

   Potem opracowuję strategię SEO na lubelski rynek. Biorę oczywiście pod uwagę dotychczasową widoczność Twojej witryny i specyfikę Twojej branży. Dzięki temu powstaje kompleksowy plan działania.

   Kolejny etap to analiza słów kluczowych. Dobór odpowiednich fraz dla Twojego biznesu to istotny element SEO, który pozwoli wypromować właściwie Twoją stronę internetową w Google. Właśnie wokół tych słów kluczowych będę budował widoczność Twojej witryny i jej zawartość.

   Potem przeanalizuję Twoją konkurencję w Lublinie, zweryfikuję jej widoczność w Internecie, profil linkowania, a nawet aspekty techniczne konkurencyjnych serwisów. Wszystko to pozwoli mi odpowiednio zoptymalizować Twoją witrynę.

   Przygotuję harmonogram i plan działań content marketingowych w lokalnych mediach w postaci artykułów eksperckich i sponsorowanych z Twoimi linkami. Dzięki obecności w lokalnych mediach Twoja działalność zostanie lepiej powiązana z miastem Lublin, co przełoży się także na wyższą pozycję w lokalnych wynikach wyszukiwania. Twoja strona będzie wzmacniania także za pomocą link buildingu – obecność linków w innych witrynach (np. blogi, katalogi SEO, lokalne serwisy branżowe) oraz we własnym zapleczu SEO (specjalnie przygotowane strony www). Pojawisz się też w Google Moja Firma, zdobędziesz lokalne linki.

   Bezpieczne pozycjonowanie dla firm z Lublina

   Zawsze proponuję bezpieczne pozycjonowanie. Co to znaczy? To przede wszystkim działania przemyślane, efektywne, ale zgodne z zasadami Google. Dzięki temu nie musisz się bać kar ze strony Google (filtry, bany). Bezpieczne pozycjonowanie to zwiększanie atrakcyjności strony nie tylko dla algorytmów Google, ale i dla użytkowników, czyli Twoich potencjalnych klientów.

   Ile kosztuje skuteczne pozycjonowanie – cennik SEO

   Każdego klienta traktuję indywidualnie. Każdy projekt jest inny, ponieważ specyfika różnych branż nie jest do siebie podobna. Dlatego właśnie nie mam jednego sztywnego cennika SEO. Wyceny pozycjonowania strony na rynku lubelskim dokonuję zawsze indywidualnie. Chcesz poznać koszty? Napisz do mnie już teraz! Przygotuję dla Ciebie kosztorys i propozycję działań.

   Efektywne SEO w Lublinie z doświadczonym freelancerem

   Chcesz zyskać efektywne pozycjonowanie swojej strony internetowej w Lublinie? Postaw na profesjonalistę, czyli na doświadczonego freelancera SEO. To właśnie ja. Zachęcam do kontaktu. Dlaczego freelancer? Taki profesjonalista ma często ogromne doświadczenie, a do tego jest bardzo elastyczny w działaniu. Freelancer SEO może poświęcić więcej czasu każdemu swojemu klientowi niż duża agencja SEO. Stawiając na freelancera, sam wybierasz, z kim chcesz współpracować. Nikt nie narzuca Ci niczego. Zawsze stawiam na dobre relacje ze swoimi klientami oraz na dobre wyniki. To moja wizytówka.

   Budowa widoczności na lokalnym rynku – dlaczego ja?

   Prowadzisz poważny biznes, zatem potrzebujesz do współpracy profesjonalisty, który traktuje zawsze poważnie swoją pracę. Mam ogromne doświadczenie w pozycjonowaniu stron w Lublinie w różnych branżach. Gwarantuję uczciwe podejście, dokładnie wyjaśniam swoje działania, przedstawiam szczegółowe raporty z wyników SEO. Niczego nie udaję, nie koloryzuję. Uczciwie określam i wyznaczam horyzont czasowy dotarcia do celu, jakim jest wysoka pozycja w Google.

   Już teraz dołącz do grona moich klientów – z Lublina

   Wysoka jakość obsługi połączona z maksymalną efektywnością to podstawa mojego działania. Każdy klient jest dla mnie tak samo ważny. Każdego traktuję jak kluczowego partnera. Już dziś dołącz do grona moich klientów i ciesz się z dobrych efektów pozycjonowania swojej strony internetowej.