Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Wrocław

   Specjalista SEO - Wrocław

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Wrocław

   Prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie. Niemal w każdej branży panuje ogromna konkurencja, a przebicie się przez nią i dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów stanowi problem wielu przedsiębiorców. Jeżeli do nich należysz i wciąż nie znalazłeś złotego środka, który pozwoliłby Ci osiągnąć sukces, pozwól, że pomogę.

   Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest pozycjonowanie we Wrocławiu, które oferuję. Jest to jeden z najlepszych i najbardziej cenionych sposobów na promowanie produktów, usług oraz marki, z którego korzystają firmy na całym świecie.

   SEO to rozwiązanie dla wszystkich:

   • firm o różnej wielkości – zarówno małych, średnich, jak i tych największych
   • przedsiębiorstw działających w różnych branżach
   • firm oferujących rozmaite produkty i usługi
   • przedsiębiorców chcących osiągnąć sukces lokalny albo globalny

   Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie się specjalizujesz, jakie posiadasz doświadczenie i cele biznesowe oraz kim są Twoi klienci – pozycjonowanie strony WWW we Wrocławiu albo jakimkolwiek innym mieście jest dla Ciebie.

   Wybierz SEO, a pozostawisz daleko w tyle niepowodzenia, zaprzepaszczone szanse sprzedaży i… konkurencję!

   Szukasz skutecznej metody promocji? Postaw na pozycjonowanie we Wrocławiu!

   Aby mieć pewność, że pozycjonowanie witryny to rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie, warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest. Poza granicami naszego kraju znane jest jako SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja pod silnik wyszukiwarki). I choć z pozoru pojęcie to wydaje się skomplikowane, w praktyce to nic innego, jak budowanie widoczności strony internetowej w Google.

   Mówiąc jeszcze prościej – pozycjonowanie witryn to wieloetapowe działania, mające na celu wywindowanie strony na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Google to potężne narzędzie, z którego korzysta na co dzień wielu Twoich potencjalnych klientów. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu i pozycjom w TOP3 zauważą oni Twoją witrynę szybciej, niż konkurencyjną, co znacznie zwiększy szansę na to, że ją odwiedzą. A to już tylko krok od sprzedaży.

   Pozycjonowanie we Wrocławiu to z kolei działania zmierzające do tego, by Twoją stronę mogli odnaleźć potencjalni klienci z tego miasta i jego okolic. Nazywane jest pozycjonowaniem lokalnym i poleca się je przede wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy pragną zawojować rynek w miejscu świadczenia usług lub sprzedaży produktów. Zwiększenie widoczności serwisu pozwoli osiągnąć Ci ten cel i zwiększy Twoje szanse na upragniony sukces biznesowy.

   6 powodów, dla których warto postawić na pozycjonowanie serwisu internetowego

   1. Więcej wizyt na Twojej stronie. Zwiększenie widoczności serwisu za pomocą SEO to znaczny wzrost zainteresowania Twoją witryną. Można powiedzieć, że dzięki pozycjonowaniu to klienci przyjdą do Ciebie, co będzie miało ogromny wpływ na rozwój Twojej działalności i potencjalne wyniki sprzedaży.
   2. Lepsza sprzedaż. Im więcej osób zapozna się z Twoją ofertą, docierając na stronę z organicznych wyników wyszukiwania, tym większa będzie szansa na sprzedaż produktów czy usług. Pozycjonowanie we Wrocławiu wpływa pośrednio na wielkość przychodów, dlatego cieszy się tak dużym zainteresowaniem przedsiębiorców.
   3. Przyjazna strona internetowa. SEO wymaga kompleksowej optymalizacji witryny, w tym zaopatrzenia jej w treści, poprawę struktury strony czy działania – dzięki temu stanie się ona o wiele bardziej atrakcyjna, co wpłynie pozytywnie na Twoją reputację. I zachęci do częstszych odwiedzin potencjalnych klientów.
   4. Pozytywny wizerunek marki. Pozycjonowanie we Wrocławiu pozwala na budowanie wizerunki firmy, zaufania klientów oraz Twojej pozycji eksperta w branży. Dzięki SEO Twoja marka zakorzeni się w świadomości odbiorców, dając długofalowy efekt – nawet na przestrzeni wielu lat!
   5. Sukces na lokalnym rynku. Jak wspomniałem, możliwe jest pozycjonowanie lokalne witryny, np. we Wrocławiu – dzięki temu będziesz mógł skutecznie promować swoje produkty i usługi w danym mieście. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla właścicieli małych oraz średnich przedsiębiorstw.
   6. Oszczędności. Pozycjonowanie serwisu internetowego wbrew pozorom nie musi być drogie – zwłaszcza w kontekście korzyści, jakie daje. Co więcej, dzięki możliwości mierzenia jego efektów, unikniesz nieudanych inwestycji i wyrzucenia swoich ciężko zarobionych pieniędzy w błoto.

   Skuteczne pozycjonowanie? Tylko z pomocą specjalisty!

   Jeżeli chcesz postawić na skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie, które pozwoli Ci osiągnąć sukces w Internecie, skorzystaj z usług doświadczonego specjalisty SEO. Dopasuje on zakres działań w pełni indywidualnie do Twoich potrzeb, skorzysta z nowoczesnych narzędzi i pozwoli Ci monitorować efekty swoich działań, dzięki czemu zyskasz pewność, że postawienie na SEO było dobrym pomysłem.

   Jako specjalista z dużym doświadczeniem, który pomógł już wielu przedsiębiorcom, zapraszam do kontaktu i skorzystania z mojej oferty. Gwarantuję efektywne SEO, ponieważ doskonale znam algorytmy Google, mam dostęp do najlepszych katalogów SEO oraz zapewniam kompleksowe działania na Twojej stronie (on-site) oraz poza nią (off-site).

   Zapewniam kompleksowe pozycjonowanie we Wrocławiu, które obejmuje:

   • audyt SEO, a więc analizę strony, konkurencji oraz branży, w jakiej działasz, co pozwoli na stworzenie indywidualnej strategii pozycjonowania;
   • dobór fraz kluczowych, które pozwolą Twoim potencjalnym klientom odnaleźć stronę firmy – jest to proces niezwykle istotny i przeprowadzany przy użyciu specjalistycznych narzędzi;
   • optymalizację strony, która obejmuje nagłówki, alty, linkowanie wewnętrzne, strukturę serwisu, wydajność strony na urządzeniach mobilnych, meta dane i wiele innych – dzięki temu stanie się ona przyjazna użytkownikom i dostosowana do wytycznych Google;
   • link building (linkowanie), który jest niezbędny do tego, aby strona zajmowała wysokie pozycje w Google – zdobywam linki poprzez najlepsze zaplecza SEO oraz serwisy tematyczne, co zapewnia najlepsze efekty prowadzonych działań;
   • treści na stronie, czyli content, który zatrzyma odbiorów na dłużej, zachęci ich do skorzystania z oferty i sprawi, że efekty pozycjonowania będą o wiele lepsze;
   • analizy i raporty, dzięki którym ja mogę modyfikować strategię i poprawiać wyniki, a Ty wiesz, jakie efekty daje SEO.

   Oczywiście moje prace obejmują także wiele innych, mniejszych i większych działań. W ten sposób zajmę się Twoją witryną w sposób kompleksowy. Oferuję także pozycjonowanie sklepów internetowych, co pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu w e-commerce!

   Moje wartości

   • Skuteczność. Stawiam na efektywne SEO – jest to możliwe dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji, jaką jest dla mnie marketing w wyszukiwarkach.
   • Relacje. Pragnę nawiązywać długofalową współpracę, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron i nacechowana przyjazną atmosferą oraz wzajemnym szacunkiem.
   • Wsparcie. Jestem do Twojej dyspozycji na każdym etapie pozycjonowania strony internetowej i służę pomocą – to gwarancja stuprocentowej satysfakcji ze współpracy z moją agencją.
   • Indywidualne podejście. Każdy klient jest inny, podobnie jak biznes, który prowadzi, dlatego przygotowuję strategie w pełni indywidualnie – zgodnie z Twoimi potrzebami i celami.
   • Uczciwość. Współpracując ze mną, wiesz, ile zapłacisz i za co. Będziesz mógł również śledzić efekty pozycjonowania, mając pełną świadomość tego, czy jest ono skuteczne.

   Masz pytania? Zapraszam!

   Jako specjalista SEO jestem tutaj po to, aby pomóc Ci w rozwoju biznesu i osiągnięciu celów. Dzięki współpracy ze mną dotrzesz do większej liczby klientów, poprawisz swoje wyniki finansowe i będziesz mógł skutecznie zawalczyć o fotel lidera rynku. Profesjonalizm, skuteczność oraz korzystny cennik SEO powodują, że zaufało mi już wielu przedsiębiorców. Dołącz do nich już teraz i daj sobie szansę na sukces!

   Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o procesie pozycjonowania we Wrocławiu? Zapraszam do kontaktu – rozwieję wszelkie Twoje wątpliwości!