Więcej niż SEO. Zwiększam Twoją sprzedaż!

 • Raporty z prac
 • Bezpośredni kontakt
 • Tylko bezpieczne metody
 • Kilkanaście lat doświadczenia
 • Indywidualne podejście
 • Umowa na czas nieokreślony

Bezpłatna wycena pozycjonowania strony

  specjalista seo - Mateusz Kozłowski

  Specjalista SEO

  Doświadczony SEO Freelancer, specjalista SEO. Profesjonalnie zajmuję się pozycjonowaniem stron od kilkunastu lat.

  Od lat pasjonuję się marketingiem internetowym, w szczególności pozycjonowaniem stron www. Moim klientom zapewniam nie tylko indywidualne podejście, ale przede wszystkim skuteczne techniki pozycjonowania strony internetowej przekładające się na Twoją większą sprzedaż. Każdy z moich klientów może liczyć na wartościowy SEO consulting.  Zajmuję się pozycjonowaniem nie tylko w Polsce.

  Chcesz zwiększyć swoją sprzedaż poprzez skuteczne pozycjonowanie? Wiem, jak to zrobić.
  Proszę o bezpłatną wycenę

  Gdzie mnie znajdziesz?

  Moje publikacje o SEO zobaczysz m.in. na...

  wp finanse

  Oferta SEO

  Czym się zajmuję?

  Analiza konkurencji

  Jestem w stanie pomóc Ci odnaleźć mocne i słabe strony Twoje konkurencji. Takie analizy to skarbnica wiedzy. Dzięki temu, szanse na zwiększenie Twojej sprzedaży i dogonienie konkurencji - mocno rosną.

  Kompleksowy audyt strony

  Nie wiesz czego potrzebuje Twoja strona, aby w wynikach wyszukiwana Google była jak najwyżej? Co jest niezbędne, by użytkownicy byli zadowoleni? Przeprowadzając kompleksowy audyt SEO, będę w stanie odpowiedzieć Ci na te wszystkie pytania.

  Kompleksowe pozycjonowanie stron

  Pozycjonowanie, które zapewniam, obejmuje wszystko, co potrzebne - od A do Z. W standardzie otrzymujesz m.in. audyty, optymalizację strony, przygotowanie tekstów, jak i profesjonalny i skuteczny link building. Sprawi to, że staniesz się mocno widoczny w Internecie.

  Dobór i optymalizacja słów kluczowych

  Chcąc osiągnąć wysokie pozycje w Google, warto zadbać o wysokiej jakości treści. Stąd zapewnię wybór najlepszych słów kluczowych, które są najczęściej wyszukiwane. Do tego posłużę się specjalistycznymi analizami contentu Twojej konkurencji, dzięki któremu są dziś wyżej niż Ty.

  Diagnoza spadku ruchu

  Nieustanny spadek ruchu na Twojej stronie, a Ty nie znasz przyczyn? Pozwól, że to ja zadbam o pozycjonowanie, a Ty dowiesz się szczegółów dotyczących wszelkich poprzednich spadków.

  Weryfikacja działań

  Jeżeli usługi agencji SEO, z których korzystasz, nie zadowalają Cię, warto te działania poddać weryfikacji. Do tego nie jest wymagany detektyw, a doświadczony specjalista w skutecznym pozycjonowaniu w praktyce.

  Poprawienie profilu linków

  Linki w pozycjonowaniu (SEO) są podstawą. Moja optymalizacja profilu linkowego sprawi, że pozycjonowanie strony będzie bardzo efektywne, a Twoja strona internetowa będzie rankować coraz wyżej.

  Tematyczny link building

  Podstawą do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google jest zaplecze linków wysokiej jakości. Pomogę zbudować Ci je od początku. Do tego celu, niezbędne będzie zastosowanie najlepszych źródeł do pozyskiwania odnośników.

  Zdejmowanie filtra od Google

  Niestety kara od Google może sprawić, że ciężka praca i wiele czasu pójdzie na marne. Uniemożliwi to także skuteczne pozycjonowanie stron. Zrobię wszystko, aby filtr został zdjęty tak szybko, jak tylko to jest możliwie, żeby Twoja strona mogła rankować w Google.

  Zwiększanie widoczności serwisu

  Czas mija nieubłaganie, pozycjonowanie wciąż Cię nie satysfakcjonuje, a Twój serwis jest nadal niewidoczny? Zajmę się tym! Posiadam niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, aby zapewnić Ci wzrost widoczności Twojej strony w Google.

  Mocne strony

  Dlaczego warto wybrać właśnie mnie?

  Tylko bezpieczne linkowanie

  Bezpieczeństwo jest gwarancją stabilnych wyników. Korzystam wyłącznie z bezpiecznych metod, a link building realizuje dzięki wartościowym zasobom. Nie korzystam z SWLi.

  Inwestycja szyta na miarę

  Klienci często obawiają się, że niski budżet nie pozwoli przeprowadzić kampanii. Zawsze dostosowuje wykonywane czynności pozycjonowania do widełek inwestycyjnych Klienta.

  Doświadczenie

  Od kilkunastu lat zajmuję się z sukcesami pozycjonowaniem wszystkich branż. Preferuję bezpieczne sposoby pozycjonowania, zapewniając atrakcyjne wzrosty.

  Raportowanie prac

  Klienci oczekują od specjalistów ds. SEM/SEO raportowania wykonanych prac. Przejrzystość i rzetelność w pracy są dla mnie bardzo ważne, dlatego zaznacz to w rozmowie, że chcesz otrzymywać ode mnie raport prac.

  Przyjazna umowa

  Wiedząc, że dla klientów ważne jest bezpieczeństwo, oferuje wygodną umowę na czas nieokreślony. To gwarancja efektywności każdego każdego miesiąca. Zadbam o najmniejsze szczegóły.

  Portfolio

  Zobacz efekty
  mojej pracy

  SEO to tylko środek do celu. A celem jest zwiększanie sprzedaży moich Klientów.

  • Wybrane wzrosty widoczności
  • Wybrane frazy w TOP10

  Kontakt

  Masz pytania?
  Skontaktuj się ze mną

  Moje działania, a więc optymalizacja stron internetowych i profesjonalne pozycjonowanie strony, zapewnią Twojej firmie wyższą sprzedaż. Najlepszą widoczność w wyszukiwarce Google zapewnić może tylko doświadczony specjalista ds. SEM/SEO.

   Pozycjonowanie Włocławek

   Specjalista SEO - Włocławek

   Skuteczne pozycjonowanie stron w Google: Włocławek

   Prowadzisz firmę we Włocławku i chcesz osiągnąć sukces na lokalnym rynku? A może Twoje ambicje sięgają dużo dalej i pragniesz zdobywać klientów również w innych miejscach w Polsce? Albo prowadzisz sklep internetowy i pragniesz pozyskać więcej potencjalnych klientów, którzy byliby zainteresowani Twoją ofertą?

   Jeżeli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi „tak” – dobrze trafiłeś! Jako specjalista SEO, zapewniam Ci jedną z najskuteczniejszych metod promocji stron internetowych, mianowicie naturalne pozycjonowanie. To opcja doskonała dla właścicieli małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, którzy pragną:

   • pozyskiwać większą liczbę klientów
   • skutecznie walczyć z konkurencją o fotel lidera rynku
   • budować pozytywny wizerunek swojego przedsiębiorstwa
   • poprawić swoje wyniki finansowe

   Stawiając na skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie, zyskasz te oraz inne korzyści. Możesz promować się zarówno lokalnie, we Włocławku i okolicach, jak też globalnie – na terenie całej Polski.

   Wybór należy do Ciebie, a ja pomogą Ci go dokonać. I poprowadzę Twoją firmę prostą drogą do sukcesu!

   Czym jest naturalne pozycjonowanie strony WWW?

   Zanim jednak podejmiesz decyzję i wybierzesz metodę promocji, która pomoże Ci osiągnąć sukces biznesowy, powinieneś dowiedzieć się, czym w teorii i praktyce jest pozycjonowanie witryny. To obecnie jedna z najpopularniejszych i – moim zdaniem – zdecydowanie najlepsza metoda promocji firmowej strony internetowej. Na czym polega?

   Pozycjonowanie serwisu WWW, nazywane również SEO (od ang. Search Engine Optimization), to szereg działań prowadzonych w obrębie Twojej firmowej witryny (on-site) i poza nią (off-site), które mają jeden podstawowy cel – wywindowanie strony na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu stanie się ona bardziej widoczna w sieci, co pozwoli Ci zyskać wiele korzyści – zarówno na płaszczyźnie sprzedażowej, jak też wizerunkowej.

   Pozycjonowanie pozwoli zaistnieć witrynie w wyszukiwarce, z której każdego dnia korzystają miliony Polaków. To zarówno metoda promocji idealne dla niewielkich firm, które wybierają np. pozycjonowanie we Włocławku (lokalne), jak też dużych korporacji i sklepów internetowych działających na szeroką skalę. Sprawdź, jakie korzyści zyskasz, stawiając na efektywne SEO!

   Dlaczego skuteczne pozycjonowanie to dobry pomysł?

   Jeżeli jeszcze nie masz pewności, czy pozycjonowanie serwisu to dobry pomysł – sprawdź, jakie są jego zalety. I w jaki sposób SEO może wpłynąć na rozwój Twojego biznesu!

   • Budowa widoczności i zwiększenie ruchu z wyszukiwarki. Im wyżej będzie Twoja strona internetowa w Google, tym zobaczy ją więcej potencjalnych klientów. To z kolei będzie przekładało się na większą liczbę odwiedzin. Tym samym będziesz mógł skuteczniej rywalizować o klienta z konkurencją i zwiększą się Twoje szanse na odniesienie sukcesu biznesowego.
   • Lepsza sprzedaż. Dzięki pozycjonowaniu we Włocławku Twoją stronę internetową odnajdą wyłącznie osoby potencjalnie zainteresowane konkretnymi produktami czy usługami. Dzięki temu zwiększy się prawdopodobieństwo tego, że poprawisz swoje wyniki finansowe – a to coś, na czym zależy każdemu przedsiębiorcy, niezależnie od branży w jakiej działa.
   • Budowanie pozytywnego wizerunku marki. Pozycjonowanie serwisu to proces wieloetapowy, który wymaga licznych działań. Dzięki nim Twoja strona będzie nie tylko dostosowana do wytycznych Google i spełni oczekiwania robotów Google, ale również stanie się o wiele bardziej przyjazna dla użytkowników. Dzięki temu zbudujesz pozytywne doświadczenia u swoich klientów i będą oni o wiele lepiej kojarzyli Twoją markę.
   • Budowanie pozycji eksperta w branży. SEO to content, a więc treści na stronie, za pomocą których nie tylko opiszesz ofertę i zachęcisz do skorzystania z niej, ale również dostarczysz swoim klientom wiele cennych poradników czy wskazówek (np. na blogu). Dzięki temu uważać Cię będą za eksperta w swojej dziedzinie, co również przełoży się na renomę marki i Twoje wyniki finansowe.
   • Oszczędności. Wybierając pozycjonowanie we Włocławku, wiesz za co płacisz. Nie wyrzucasz pieniędzy w błoto, co jest niezwykle istotne w perspektywie rozwoju biznesu. Co więcej, jest to metoda, która pozwala nawet niedużymi nakładami finansowymi osiągnąć satysfakcjonujące efekty!
   • Łatwość mierzenia efektów SEO. Wiele metod promocji trudno zmierzyć i co za tym idzie sprawdzić, jakie efekty przyniosły. Z pozycjonowaniem stron WWW jest inaczej – tutaj wiesz, jakie pozycja osiąga strona, jakie generuje to konwersje i jaki jest ruch na stronie. Dzięki temu masz pełen obraz tego, jak SEO wpływa na Twój biznes i możesz dokonać odpowiednich modyfikacji, by strategia okazała się jeszcze skuteczniejsza.
   • Długofalowe efekty pozycjonowania. Jak wspomniałem wcześniej, pozycjonowanie to wiele prac, jakie trzeba wykonać. Dają one efekt nie na miesiąc czy dwa, ale na dużo dłużej. Dzięki temu będziesz czerpać korzyści nawet latami, co jest niemożliwe w przypadku wielu innych strategii marketingowych.
   • Skupienie się na podstawowej działalności. Stawiając na pozycjonowanie sklepu internetowego albo firmowej strony, korzystasz z usług specjalisty SEO, który zajmie się wszystkim za Ciebie. W ten sposób nie musisz martwić się działaniami promocyjnymi i możesz skupić się na swojej podstawowej działalności.

   5 etapów, które dzielą Cię od sukcesu!

   Jak widzisz, dzięki pozycjonowaniu we Włocławku możesz czerpać wiele korzyści i tym samym osiągnąć upragniony sukces biznesowy – niezależnie od tego, jak duża jest Twoje firma, jakie masz doświadczenie czy z jaką konkurencją się zmagasz.

   Od efektywnej promocji dzieli Cię tylko 5 kroków, a więc etapów pozycjonowania, jakimi zajmie się specjalista SEO. Oto one!

   1. Audyt SEO. Pierwszym krokiem do Twojego sukcesu jest kompleksowe przeanalizowanie tego, jak wygląda strona pod kątem pozycjonowania i jakie prace należy wykonać, aby znalazła się na wysokich pozycjach w Google. Niezbędna jest też analiza konkurencji i branży w jakiej działasz oraz wybór odpowiednich słów kluczowych, na które promowana będzie witryna. Wszystko to pozwoli opracować strategię i przeprowadzić działania SEO w sposób skuteczny oraz bezpieczny.
   2. Optymalizacja strony. Kiedy audyt został przeprowadzony, można działać. Najważniejszą kwestią jest optymalizacja Twojej strony internetowej – specjalista dostosuje ją do wytycznych i algorytmów Google, dbając o takie kwestie jak nagłówki, meta dane, alty, linkowanie wewnętrzne, strukturę serwisu, wydajność strony na urządzeniach mobilnych, prędkość ładowania, certyfikat SSL i wiele innych. Dzięki temu nie tylko zyskasz możliwość zdobycia szczytów Google, ale również będziesz mógł zaprezentować swoim potencjalnym klientom nowoczesną i perfekcyjną pod kątem technicznym witrynę.
   3. Content. Treści na stronie to bardzo ważna kwestia – dzięki nim można umieścić linki wewnętrzne i słowa kluczowe, a także spełnić oczekiwania użytkowników i zachęcić ich do skorzystania z oferty. Jako specjalista SEO, współpracują z copywriterami, którzy zaopatrzą Twoją witrynę w merytoryczny content. Dzięki temu możliwe będzie skuteczne pozycjonowanie serwisu.
   4. Link building (linkowanie). Równie istotne jest budowanie zaplecza SEO pod kątem linków. Dzięki nim Google uzna Twoją stronę za godną zaufania, a jej pozycjonowanie będzie o wiele efektywniejsze. Korzystam z najlepszych katalogów SEO oraz tematycznych serwisów wysokiej jakości, dzięki czemu możesz liczyć na najlepsze linki, które wpłyną pozytywnie na ranking witryny.
   5. Mierzenie efektów. Na tym pozycjonowanie we Włocławku się nie kończy – to proces, który wymaga również analiz i modyfikacji. Po przeprowadzonych pracach będę monitorował pozycje i efekty SEO, a także dostarczę Ci stosowne raporty. Dzięki temu zyskasz pełną wiedzę na temat tego, czy pozycjonowanie serwisu przynosi odpowiednie efekty!

   Efektywne SEO – tylko ze specjalistą!

   Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w Internecie albo na lokalnym rynku, rozpocznij pozycjonowanie już teraz! Jako specjalista w tej dziedzinie zapewnię Ci najwyższą skuteczność i uczciwą współpracę. Dla mnie liczy się Twój cel i zrobię wszystko, aby pomóc Ci go osiągnąć.