Blog

Zasięgnij naszych porad w dziedzinie SEO

blog

Konferencje w Polsce mogące zainteresować specjalistę SEO

Mateusz Kozłowski; 2022-05-15

W branży SEO w 2022 roku będzie się działo. Zaplanowanych jest dużo spotkań, konferencji i atrakcji branżowych będących okazją do poszerzenia wiedzy i nawiązywania kontaktów. W poprzednim roku z powodów pandemii takie spotkania ograniczone były do konferencji online, co nie do końca sprzyjało zawieraniu nowych znajomości i wymienianiu doświadczeń. A co czeka nas w 2022?

Wydarzenia SEO w 2022 roku

22 marca odbyła się impreza pod nazwą Kulturalnie o SEO. Wydarzenie miało miejsce w teatrze Scena Relax w Warszawie. Prelegentami byli specjaliści SEO z Polski i zza granicy. Organizatorami byli Adam Piątkowski, Adam Niechciał i Damian Sałkowski. Konferencję poprowadził Conrado Moreno.

Konferencja podzielona była na trzy części. W części oficjalnej odbywały się wystąpienia, następnie był czas na zadawanie pytań z publiczności, podczas której prelegenci odpowiadali na zadane przez publiczność pytania. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy mogli udać się na afterparty do klubu Enklawa.

W roli prelegentów wystąpili między innymi: Robert Niechciał, Kyle Roof, Karol Soja, Paweł Pawluk, Emil Tomczyński, Paweł Paluszak i inni.

SEO & Content Camp

05-07 maja odbyła się konferencja SEO & Content Camp. Na miejsce spotkania wybrano Hotel Meta w Szczyrku. Organizatorem jest WhitePress. Ceny w zależności od pakietu mieszczą się w przedziale od 499 zł do 1.860 zł. Wśród zaproszonych gości wystąpi 14 prelegentów, praktycy SEO i content marketingu: Łukasz Żelezny, Piotr Michalak, Paweł Gontarek, Robert Niechciał, Kamil Rybicki, Damian Sałkowski, Ewelina Podrez-Siama, Milena Majchrzak, Paweł Sokołowski i inni.

 

Konferencje SEO w 2022, których nie można przegapić

I Love Marketing & Technology

17-20 maja zaplanowano 13. edycję SEO konferencji I Love Marketing & Technology. Odbędzie się ona w formie łączonej tzn. stacjonarnie w Multikino Złote Tarasy w Warszawie oraz online. Ceny w zależności od pakietu oscylują w przedziale od 799 zł do 3.499 zł.

semKRK

15 czerwca zaprasza semKRK na 19. edycję poświęconą SEM i SEO do Krakowa. Spotkanie odbędzie się w Starej Zajezdni. Bilety są do nabycia w cenie od 349 zł. Wśród gości wystąpią między innymi: Grzegorz Strzelec, Witold Włodarczyk, Przemysław Modrzejewski i inni specjaliści SEO i SEM.

SEO REJS

SEO REJS to prawdziwa gratka dla wszystkich pozycjonerów z branży SEO. W trzech terminach, w formie warsztatów, w przyjaznej i luźnej atmosferze letniego wypoczynku, odbędzie się 4-dniowe spotkanie w Mikołajkach. To połączenie aktywnego spędzania czasu ze zdobywaniem wiedzy praktycznej w zakresie pozycjonowania.

W programie między innymi rejs statkiem Chopin po Jeziorze Śniardwy i zabawa na motorówkach wodnych. Terminy to 3-6.07.2022, 28-31.08.2022 i 4-7.09.2022. Prelegentami części warsztatowej będą Damian Sałkowski i Robert Niechciał. Cena zaczyna się od 3.499 zł.

Silesia SEM

14 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się Festiwal SEO w Katowicach Silesia SEM. To jubileuszowa 10 edycja Festiwalu. Szczegóły nie są jeszcze dokładnie znane.

Lista wydarzeń jest cały czas żywa. Konferencje, spotkania, warsztaty – to ważne wydarzenie dla ludzi z branży SEO. Warto na bieżąco śledzić wszelkie zmiany w grafikach.

 

Dodaj komentarz